QNB Finansbank tarafından hayata geçirilen QNBEYOND Hızlandırma Programı için başvurular 24 Ocak Cuma gecesi sona eriyor.

Girişimlere geniş mentor ağı, QNB Finansbank ile iş birliği ve yatırım fırsatı, 5 bin dolar hibe bütçesi, ofis alanı, globale erişim desteği  ve onlarca iş ortağından özel indirimler gibi avantajlar sunan program 4 ay sürüyor. Siz de bu avantajlardan faydalanmak isteyen bir girişimciyseniz QNBEYOND’a qnbeyond.com üzerinden başvurabilirsiniz.

QNBEYOND’un girişimlere sunduğu öne çıkan faydalardan bir diğeri ise programa kabul alan her girişimin, program başında QNB Finansbank c-level yöneticilerinden biriyle eşleşmesi ve 4 ay süreyle koçluk alması

İkinci dönemin QNBEYOND girişimlerinden biri olmak için son günler

2019 yılı içinde birinci dönem mezunlarını veren QNBEYOND Hızlandırma Programı’nda QNB Finansbank ile iş birliği yapan veya yatırım alan birden çok girişim oldu. Büyüme ivmesine giren girişimlerden KolayBi’ binlerce KOBİ’ye ulaşırken Algopoly ise cirosunu 4 ayda 8’e katlamayı başardı.

Yalnızca finansal teknoloji girişimleri değil, bir ucu finansa dokunan, QNB Finansbank ile ilgili olabilecek tüm fikirlere açık olan QNBEYOND; her aşamadaki girişimin başvurusunu kabul ediyor. QNBEYOND’da girişimlerden herhangi bir hisse alınmıyor