FinTech 101 Eğitim Programı 9. Dönemi tamamlanmıştır. Yeni eğitimlerden haberdar olmak için e-posta bültenimize abone olabilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen FinTech 101 Eğitim Programının 9. Dönemi pandemi nedeniyle, online olarak gerçekleştirilecek.

2016 yılından bu yana her sene düzenli olarak iki ayrı dönemde gerçekleştirilen ve bugüne kadar 8 dönem boyunca 500’ün üzerinde mezun veren FinTech 101 Eğitim Programı bu dönem pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirilecek.

FinTech 101 Eğitim Programının 9. Dönemi, küresel kripto para borsası Huobi’nin katkılarıyla, online olarak gerçekleştirilecek. Böylece program katılımcıları evlerinden çıkmadan FinTech 101 programına bilgisayar, tablet veya cep telefonlarından ulaşabilecekler.

FinTech 101 9. Dönem Eğitim Programı, 12 Mayıs – 5 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Eğitimler, haftada üç gün, Salı – Çarşamba ve Perşembe günleri 17:00 ila 18:30 saatleri arasında yapılacak.

Toplam 12 ders şeklinde gerçekleşecek programda her bir ders alanında uzman isimler tarafından katılımcılara aktarılacak.

Eğitim sonunda katılımcılara dijital katılım sertifikası verilecek.

Eğitim süresince karşılıklı etkileşimin sağlanabilmesi amacıyla sınırlı sayıda kontenjan ile gerçekleştirilecek eğitim programı için kayıtlar başvuru önceliğine göre alınıyor.

FinTech 101 9. Dönem Online Eğitim Programı katılım bedeli kişi başı 500 TL + KDV olup, kayıt ve ödeme için; Eda Açar ([email protected]) adresi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Hızlı olun, kariyerinize değer katacak bu başarılı ve eşsiz eğitim programında, sınırlı kontenjanlar dolmadan kaydınızı yaptırın.