Kredi araştırma ve karşılaştırma alanında Türkiye’nin en bilinen markalarından olan HangiKredi, 2020’yi nasıl geçirdiklerini anlatan bir infografi yayımladı. Yayımlanan bilgiye göre 2020’de 150 milyon ziyaretçiye ulaşan HangiKredi, 45 milyon müşteriye hizmet verdi.

Her geçen yıl daha çok kişiye ulaştıklarını aktaran HangiKredi CEO’su Oray Durmazoğlu, konuyla ilgili şunları söyledi:

“2020 tüm dünya için oldukça zorlu bir yıldı. Hem finansal ihtiyaçların arttığı hem de evde kalmamız gereken bu dönemde HangiKredi’nin sunmuş olduğu hizmet, tüketicilerin daha çok rağbet ettiği bir hizmet haline geldi. Önceki yıllarla karşılaştırıldığında internetten yapılan kredi araştırmasında ciddi bir artış olduğunu gözlemledik. Her zaman için öncelikli hedefimiz olan tüketicinin en avantajlı ürünü bulması noktasında artan talebi en iyi şekilde karşılayabilmek için HangiKredi olarak pandemi sürecine hızla adapte olarak ve ekibimizi büyüterek 2020’yi gayretli bi çalışma içerisinde geçirdik. Bunun karşılığında müşterilerimizin toplamda kullandığı 3 milyar TL’lik kredide 500 milyon TL kâr etmesini sağladık. 600 milyon TL vadeli mevduat hesabı açılışına aracılık ederek müşterilerimizin toplamda 20 milyon TL daha fazla getiri elde etmesini sağladık. 20’den fazla kredi kartı ve bunlara bağlı kampanyalar göstererek müşterilerimizin en doğru kredi kartı seçmesine yardımcı olduk ve bu bağlamda 70 bin adet kredi kartı satışına aracılık ettik.

2021’e baktığımızda ise temellerini attığımız çok güzel projelerimiz var. Farklı alanlarda da müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çeşitli projelere başladık. 2021 bittiğinde,  hem mevcut faaliyetlerimiz hem de yeni projelerimizle birlikte, her alanda 2020’yi ikiye katlama hedefindeyiz.“

Hangi Kredi 2020'de 150 milyon ziyaretçiye ulaştı