FinTech İstanbul başarı ve gururla dolu 5 yılı geride bırakıyor. 2 Şubat 2021 Salı günü gerçekleştireceğimiz online etkinlik ve değerli katılımcılarımız ile Türkiye ve dünyadaki FinTech ekosisteminin geçmiş ve gelecek beş yılını ele alacağız.

Bir kahvaltı esnasında peçete üstüne çizilen küçük bir fikirle kurulan FinTech İstanbul, ilk olarak 2 Şubat 2016’da tanıtıldı. Aradan geçen beş yıllık dönemde, ülkemizi gururla dünyada temsil eden, yayınları ve etkinlikleri ile ekosisteme yön veren, stratejik bir yönelim sağlayan ve pek çok başarıya imza atan FinTech İstanbul özel bir etkinlik ile geride kalan 5 yılı ve gelecek 5 yılı değerlendirecek.

FinTech İstanbul Kurucu Ortakları Prof Dr. Selim Yazıcı ve İhsan Elgin ile, FinTech İstanbul Danışma Kurulu Üyesi Dr. Soner Canko’nun katılım göstereceği bu etkinlikte;

  • FinTech kavramının Türkiye’ye nasıl girdiğini
  • Beş yıl boyunca dünyada ve Türkiye’de nelerin değiştiğini
  • Bankacılık ve Finans sektörünü etkileyen faktörleri ve gelişmeleri
  • Beş yıl boyunca en önemli başarılarımızı
  • Gelecek beş yıl boyunca nelerin değişeceğini ve FinTech İstanbul’un gelecek planlarını

çok değerli katılımcılarımız ile ele alacağız. FinTech İstanbul’un beş yıllık macerasında bizlerin hep yanında olan sizleri de bu etkinliğimize mutlaka bekliyoruz.

2 Şubat 2021 Salı günü, saat 15:00’da gerçekleşecek bu online etkinliği FinTech İstanbul Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Etkinlik: FinTech İstanbul 5 Yaşında
Yer: FinTech İstanbul Youtube Kanalı
Tarih ve Saat:
2 Şubat 2021, Salı / 15:00 – 16:00 (GMT+3 İstanbul)

Katılımcılar:

İhsan Elgin, FinTech İstanbul Kurucu Ortak
Prof. Dr. Selim Yazıcı, FinTech İstanbul Kurucu Ortak
Dr. Soner Canko, FinTech İstanbul Danışma Kurulu Üyesi