FinTech İstanbul olarak, Birleşik Krallık Dış Ticaret Bakanlığı (UK DIT) iş birliği ile Türkiye Fintech Ekosistemine ilişkin bir durum değerlendirme çalışması yapıyoruz. Başta tüm FinTech girişimlerini ve ekosistem paydaşlarını anketimize katılmaya davet ediyoruz.

Gerçekleştirilen araştırma çalışmasının amacı, girişimlerin Türkiye’den yurtdışına ve Birleşik Krallık’a açılma niyetini, gücünü, ve bunların arkasındaki faktörleri anlamak.

Araştırma çalışmasında; satış dikeyleri, rekabet, pandemi şartları ve ülke faktör koşulları gibi birkaç konu üzerinde sorular bulacaksınız. Sizlerin vereceği bilgiler, bu analiz için oldukça değerli girdileri oluşturacak.

Yurtdışına açılmayı düşünmüyorsanız dahi anketi doldurmanız araştırma çalışması açısından büyük fayda sağlayacak.

Yaklaşık 15 dakika sürecek bu anketteki soruları eksiksiz cevaplayan şirketlere ve çalışanlarına, FinTech İstanbul tarafından düzenlenen FinTech 101 ve Blockchain 101 eğitimlerimiz için %30 indirim imkanı sağlanacak.

Ankette kullanacağınız kişisel veriler/şirket verileri kesinlikle anonim olarak kalacak ve araştırma sonlandığında imha edilecek.

Değerli vaktinizi ayırıp ankete katıldığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Araştırma Daveti: FinTech Girişimleri Birleşik Krallık (UK) İlgisi

Buraya tıklayarak da anketimize ulaşabilirsiniz.

Anket veya herhangi başka ilgili bir konu hakkında ekibimizden Yiğit Gökçe’ye ulaşmaktan lütfen çekinmeyiniz.