Dijitalleşen dünyada banka – fintech işbirlikleri, müşteri deneyimini geliştirecek ve verimliliği artıracak gelişmelerle beraber heyecan verici fırsatlara olanak sağlıyor. Dijitalleşme, Citibank Türkiye’nin öncelikleri arasında yer alıyor, fintechler ile yapacağımız işbirlikleri de bu yolculukta önemli bir rol oynuyor.

Citibank Türkiye Global İşlem Bankacılığı olarak Citi Türkiye Fintech Challenge etkinliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu etkinlik kapsamında Fintech’ler aşağıda belirtilen kategorilerdeki çözümlerini ve muhtemel işbirliği olanaklarını paylaşma fırsatı bulacaklar:

1.    Kart ile Güvenli Ödeme

2.    Kart/Ödeme Aracı Kuruluşu ile Tedarikçi Ödemeleri

3.    C2B Akışlar için Kredi Kartı ile Tahsilat

4.    Dijital Ödemeler ve Tahsilatlar

Bu alanlarda inovatif çözümler sunan, start-up seviyesinden kurumsal firmalara kadar tüm Fintech’leri yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz.

Citi, başvurularınızı takiben yapılacak aramalar, online görüşmeler ve inceleme süreçleri ile başvurularınızı dikkatlice değerlendirecek. Bu değerlendirme sonucunda belirlenen Fintech’ler Citibank Türkiye ile final aşaması için hazırlık yapma ve dizayn ettikleri çözümleri 14 Nisan 2021’de gerçekleşecek olan Citi Türkiye Fintech Challenge Günü’nde seçici jüriye* sunma fırsatı bulacak.

Yukarıda belirtilen dört kategorinin detaylı açıklamalarına aşağıdaki kayıt linkinden ulaşabilirsiniz.

Başvuru için son tarih: 12 Mart 2021

Kayıt ve Detay

*Seçici jüri içerisinde yurtdışından davetlilerimiz bulunacağından, başvuru ve sunumlarınızın İngilizce olarak hazırlanmasını rica ederiz.