Ticaret Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren, Türk iş dünyasının yurtdışı pazarlardaki ilk temas noktası ve temel bilgi kaynağı olan Ticaret Müşavirleri ve Ataşeleri tarafından gerçekleştirilen organizasyonlar, ülkemizdeki şirketleri yurt dışındaki fırsatlar ve ilgili ülkelerdeki genel durum ile ilgili bilgilendiriyor. Aynı zamanda temsilcilikler, o ülkede hali hazırda özel sektörde faaliyet gösteren iş insanları da konuk ederek katılımcılarla konuya ilişkin bilgi paylaşımında bulunuyor.

1 Nisan 2021 tarihinde saat 14:00’da gerçekleşecek elektronik sohbetlerin konusu ise Finansal Teknolojiler olacak. Düzenlenecek olan etkinlikte Kuveyt ve özellikle Körfez bölgesi ülkelerin finansal teknolojiler ve dijital bankacılık alanındaki faaliyetleri konuşulacak. Yönetimi ve moderasyonu Kuveyt Ticaret Müşaviri Atilla Uğur BAŞBUĞ tarafından gerçekleştirilecek olan etkinliğe, Limak Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda DEİK Türkiye-Kuveyt İş Konseyi Başkanı Ebru ÖZDEMİR de katılım sağlayacak. Özel sektör temsilcileri National Bank of Kuwait’den Sami EYİDİLLİ ve Kuwait Finance House’dan Dr. Yakup AKGÜL ise sunumlarını gerçekleştirecek.

Microsoft Teams uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek etkinliğe kayıt olmak için bu linki kullanabilirsiniz: https://bit.ly/3reDELC