HBR Türkiye tarafından gerçekleştirilen “Fintech’in Geleceği: Olgunlaşma Dönemi” başlıklı etkinlikte, kendi alanında uzman isimler, eski problemlerin çözümü için yeni yollar bulan FinTech ekosistemini ele alacaklar.

Müşterilerin beklentileri finansal kurumların birer teknoloji şirketine dönüşümünü kaçınılmaz kılıyor. FinTech’lerin yükselişi sürerken yeni yöntemler ve yeni bakış açılarıyla rekabet de kızışıyor. Eski problemlerin çözümü için yeni yollar bulan bu yarışta öne geçiyor. Peki FinTech’ler ve finans kurumları için daha fazlası nasıl mümkün olacak? Bu iş birliğinin geleceği bizleri nereye taşıyacak? Dijitalin hayatımızdaki yeri derinleştikçe daha iyi bir müşteri deneyimi stratejisini kurmak için neler yapılmalı?

HBR Türkiye tarafından düzenlenen etkinlik 20 Mayıs Perşembe, saat 13:00 GMT +3 itibariyle online şekilde gerçekleşecek.

FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı’nın da konuşmacı olarak katılacağı etkinliğin program detaylarına ve kayıt formuna buradan ulaşılabilir.

Görsel: HBR Türkiye