Türkiye’nin en büyük yerli iş yazılımları markası Logo Yazılım’ın %100 sermaye ile iştiraki olan eLogo, özel entegratörlük alanında GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) onaylı e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-İrsaliye, e-SMM ve saklama hizmetlerinde faaliyet gösterdiği sektörde lider durumda olmasıyla tanınıyor. Bununla beraber FinTech alanında geliştirdiği birçok yenilikçi ürün ve servisleriyle de müşterilerinin iş süreçlerini dijitalleştirerek hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Bankacılık servisleri ve FinTech sektöründeki bilgi birikimini, 37 seneyi aşkın Logo Yazılım tecrübesiyle birleştirerek yenilikçi iş modelleri sunan eLogo, finansal teknolojilerde yeni bir perdeyi aralıyor. Birden fazla finansal kurumdaki hesap bilgileri ve elektronik hesap özeti kayıtlarını tek bir platform üzerinde birleştiren, böylece operasyonel iş yükü ve işlem sürecini azaltan eLogo Online Hesap Özeti Uygulaması bu ürün ve servislerin amiral gemisi olarak konumlanıyor.

eLogo Online Hesap Özeti Uygulaması nedir?

eLogo‘nun sunduğu açık bankacılık dünyasındaki yenilikçi FinTech ürünü olan ERP içi Online Hesap Özeti uygulaması sayesinde gelişmiş dashboard ekranı üzerinden seçilecek tarih kırılımı bazında toplam borç/alacak bilgisine ulaşılabilirken, hesap ekstresi özet bilgisi, güncel döviz kuru takibi ve döviz dönüşüm işlemleri  kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Bunlarla birlikte banka ve şube özelinde hesap hareketleri izleniyor, çek-senet işlemleri takip ediliyor, EFT/Havale/Virman hesap hareketleri kaydediliyor. Ayrıca bu işlemlerin tümü excel ve pdf formatında kolayca raporlanarak, paylaşılıyor. Uygulama app teknolojisini destekleyen Logo Tiger ve GO ERP çözümlerine direkt entegre olduğu için hesap hareketlerinin aktarımı sağlanarak, yapılan işlemler anında muhasebeleştiriliyor.

“Temel bankacılık yetkinliklerin ortak çözüm platformu” sloganıyla ülkemizin önde gelen bankalarına entegrasyonu bulunan eLogo Online Hesap Özeti Uygulamasının, önümüzdeki dönemde entegrasyon sağladığı banka sayısını artırması bekleniyor.

eLogo Online Hesap Özeti Uygulaması, platformun sahip olacağı banka ve hesap bazlı yetkilendirme ile kullanıcı özgürlüğü sunabileceği, kredi işlemlerine ilişkin hesapların tanımlanabileceği, pos ekstresi aktarımının yapılabileceği ve EFT/Havale gibi Ödeme işlemlerinin gerçekleştirilebileceği kurgular üzerine çalışmalar sürdürülürken Logo Netsis ERP çözümü için entegrasyon süreci de devam ediyor.

Ücretlendirme yapısı da oldukça avantajlı

Uyumlu olan Logo ERP çözümlerine sahip müşterilerin uygulamadan yararlanabilmesi için aylık ve yıllık olmak üzere avantajlı paketlerden birini  satın alması yeterli. Üstelik uygulama içi işlem sorgusu, banka ve hesap tanımlamalarını sınırsız tutarak ek bir ücret talep edilmiyor. Bununla birlikte kullanıcıların ana firmalarına bağlı alt firmaları da bulunuyorsa bu firmalar için uygulamadan ücretsiz faydalanabilmeleri sağlanıyor.

eLogo Genel Müdürü Başak Kural

Müşterilerin uygulamaya ait kullanım paketini eLogo sipariş portalından satın alması sonrasında ERP’lerine versiyon güncellemesi ile beraber Online Hesap Özeti Uygulaması otomatik şekilde yükleniyor. Bundan sonra uygulamayı kullanmaya başlamak için yapılması gereken tek adım entegrasyon sağlamak istenen bankalardaki kullanıcı bilgilerini uygulamaya tanımlamak oluyor. Otomatik kurulum sürecinin yanı sıra istenilen zamanda Logo Store üzerinden de uygulamaya rahatlıkla erişiliyor.

eLogo Genel Müdürü Başak Kural, yeni nesil Bankacılık uygulaması olan Online Hesap Özeti Uygulaması ile ilgili görüşlerini şu şekilde açıklıyor:

@’Müşterilerimize her zaman en iyi deneyimi sunma gayretindeyiz. Bu bağlamda geliştirdiğimiz ürünlerden biri olan eLogo Online Hesap Özeti Uygulaması ile işletmelerin birçok ekrandan takip etmek zorunda kaldıkları banka hesap bilgilerini tek platform üzerinden sunarak ekstre kayıtlarını kolaylıkla muhasebeleştirmelerini sağlıyoruz. eLogo olarak FinTech dönüşüm süreci ve Açık Bankacılık kavramı ile birlikte uygulama içinde sunduğumuz işlem fonksiyonlarını zenginleştirmeye yönelik kurgular üzerinde çalışıyoruz. Logo Grup müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ve verimliliklerini arıtacak yenilikçi servisleri bünyemize katmaya devam edeceğiz.’