Altıncı yaşına sayılı gün kalan FinTech İstanbul, başarılarla dolu bir seneyi daha geride bıraktı…

2021 yılında değerli konuklarımızla birlikte 17 webinar düzenledik. 4 farklı uluslararası etkinlikte ülkemizi temsil ettik ve 2 adet rapor çalışmasına imza attık.

Toplamda 600’ü aşkın katılımcı ile iki FinTech 101 Eğitimi ve iki Blockchain 101 Eğitimi gerçekleştirdik.
Fintechistanbul.org’da yıl boyunca 800’e yakın haber, 100’den fazla makale, 15’ten fazla yazılı röportaja yer verdik. 10’dan fazla videolu içerik yayınladık ve on binlerce abonemize 50 e-posta bülteni gönderdik.
Bu süreçte bizimle olan ve ekosisteme katkı sağlayan herkese çok teşekkürler.

Haftalık e-posta bültenimize abone olmadıysanız, aşağıdaki bölümü doldurmanız yeterli.

    FinTech dünyasında olup bitenler posta kutunuza gelsin    Beklentilerin yüksek olduğunun farkındayız, destekçilerimizin katkılarıyla büyümeye devam edeceğiz… 2022’de de hedefimiz “FinTech Ekosisteminin Buluşma Noktası” vizyonumuzu eksiksiz biçimde karşılamak. Bu kapsamda daha fazla eğitime, ulusal ve uluslararası etkinliğe, kapsamlı raporlara imza atıp, en güncel gelişmeleri platformumuza taşıyarak FinTech ekosisteminin gelişimine dinamik katkılarımızı sürdüreceğiz.

    Sosyal medya platformlarımızı takip etmek için aşağıdaki ikonlara tıklayabilirsiniz/dokunabilirsiniz.

         İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına Western Union'da iletişim departmanı ile başladı. 2011-2014 yılları arasında NewTech dergisinin yazı işleri müdürü olarak çalıştı. ShiftDelete.Net ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde yazı işleri müdürlüğü yaptı. 2022 itibarıyla FinTech İstanbul platformunun genel yayın yönetmeni olan Verdi, aynı zamanda Bankalararası Kart Merkezi, MediaMarkt gibi öncü kuruluşlara yönelik medya konseptleri geliştiriyor.