Prof. Dr. Selim Yazıcı moderatörlüğü ile eLogo Gelir Yönetimi ve İş Geliştirme Müdürü Abdullah Ceylan misafirimiz oluyor. “Günümüzde Servis Modeli Bankacılığının Değeri” başlığında gerçekleşecek online etkinliğimize davetlisiniz.

Mal ve hizmet sağlayıcıları ile talep edenleri bir araya getirip onların temas etmesini esas alan platformlar değer kazanmaya devam ediyor. Peki servis bankacılığının geleceğinde bizleri neler bekliyor, iş modelleri ve avantajları neler? ERP dünyasında servis modeli bankacılığın yeri nedir? İşte tüm bu sorular ve daha fazlası, Prof. Dr. Selim Yazıcı moderatörlüğünde eLogo Gelir Yönetimi ve İş Geliştirme Müdürü Abdullah Ceylan tarafından yanıtlanıyor.

“Günümüzde Servis Modeli Bankacılığının Değeri” başlıklı webinar kapsamında aşağıdaki başlıkları ele alacağız;

  • İş modelleri ve avantajları ile servis modeli bankacılık kavramı
  • Açık bankacılık ile farkı
  • Servis modeli bankacılık ve SuperApp’ler & platformlar
  • ERP dünyasında servis modeli bankacılığının yeri
  • Servis modeli bankacılığının geleceği

ve çok daha fazlası…

Online etkinliğimiz canlı olarak gerçekleşecek ve FinTech İstanbul Youtube kanalından izlenebilecek.

Youtube kanalımıza abone olup, bildirimleri açarak yayınımızdan haberdar olabilir veya takviminize şimdiden ekleyerek bu değerli içeriği canlı izleyebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Moderatör: Prof. Dr. Selim Yazıcı

Konuşmacı: Abdullah Ceylan, eLogo

Tarih ve Saat: 26 Ocak 2022 / 14:00 – 15:00

Yer: FinTech İstanbul Youtube Kanalı – https://www.youtube.com/fintechistanbul

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına Western Union'da iletişim departmanı ile başladı. 2011-2014 yılları arasında NewTech dergisinin yazı işleri müdürü olarak çalıştı. ShiftDelete.Net ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde yazı işleri müdürlüğü yaptı. 2022 itibarıyla FinTech İstanbul platformunun genel yayın yönetmeni olan Verdi, aynı zamanda Bankalararası Kart Merkezi, MediaMarkt gibi öncü kuruluşlara yönelik medya konseptleri geliştiriyor.