PwC’nin strateji danışmanlığı birimi Strategy&, “Dünyada ve Türkiye’de Dijital Bankacılık” başlıklı kapsamlı bir rapor yayınladı.

Şirket birleşimi-satın alma işlemleri, yönetim, uyum, kriz yönetimi danışmanlığı gibi konularda 150’den fazla ülkede faaliyetlerini sürdüren PwC’nin strateji danışmanlığı birimi Strategy&, “Dünyada ve Türkiye’de Dijital Bankacılık” başlıklı medya paylaşımını yayınladı.

“Daha uzun süre gündemde yerini koruyacak olan ‘Dijital Bankacılık’ rekabetin yüksek olduğu bankacılık sektöründe, anlamlı bir şekilde farklılaşmak için hangi kritik soruları cevaplamalı” sorusuna Strategy&, hazırladığı raporla kapsamlı yanıtlar veriyor. İngilizce dilinde yayınlanan raporda dijital bankacılık odağındaki veriler dikkat çekerken öne çıkan platformların özellikleri sıralandı. Raporun son bölümünde ise Türkiye özelindeki araştırma sonuçlarının baz alındığı veriler sıralandı.

Güçlü öngörüler sunan, stratejik yaklaşımlar içeren ve somut bilgilerle desteklenen “Digital Banking Overview and Potential in Turkey” başlıklı raporu buraya tıklayarak/dokunarak indirebilir ve inceleyebilirsiniz.