Türkiye’nin bölgesinde lider ve dünyada örnek bir FinTech merkezi haline gelmesini kendisine vizyon olarak edinen FinTech İstanbul Platformu, bu vizyona hizmet eden yolda eğitim programlarını “FinTech İstanbul FinTech Akademi” adı altında toplayarak ekosisteme daha fazla değer yaratmayı amaçlıyor.

Uzun zamandır düzenlediği eğitimlerle sektörde öne çıkan FinTech İstanbul Platformu, düzenlediği eğitimleri artık FinTech İstanbul FinTech Akademi çatısı altında bireysel ve kurumsal kullanacılara sunmaya başladı.

FinTech Akademi altında Temel Eğitim Programları FinTech 101, Blockchain 101 ve Ödeme Sistemleri 101 olmak üzere genel katılıma açık şekilde üç başlıkta gerçekleşecektir. Temel eğitimler dışında Finansal Teknolojiler alanındaki regülasyon, siber güvenlik, dijital dönüşüm, veri analitiği gibi diğer eğitimler ise bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara uygun biçimde sunulacaktır. Türkiye’de Finansal Teknolojiler alanında ilk olarak bu kadar çeşitli ve farklı seviyelere hitap eden eğitimlerin sunulmasının yanı sıra, yine bir ilk olarak üst düzey yöneticiler için Masterclass eğitimleri de düzenlenecektir.

2022 Yılı Eğitim Kapsamımız belirlenmiş olup eğitim tarihleri yakında açıklanacaktır.

“Türkiye’nin FinTech Akademisi”nde yeni dönem başlıyor!

FinTech 101 (Online) Eğitim Programı Bugüne kadar 12 ayrı dönemde tekrarlanan FinTech 101 Eğitim programına 1.000’nin üzerinde kişi katılmış ve eğitim sonunda katılım sertifikalarını almıştır.

FinTech 101 Eğitimi, Covid-19 salgını ile birlikte online olarak gerçekleştirilmeye başlamıştır. FinTech 101 Online Eğitim programı, 5 modülden oluşmakta ve toplam 30 saat sürmektedir. Detaylı bilgiyi FinTech 101 Eğitim sayfasında bulabilirsiniz

Blockchain 101 Eğitimi’nde 13. dönem

Blockchain 101 (Online) Eğitim Programı Blockchain 101 Eğitimi, bugüne kadar 12 ayrı dönemde gerçekleştirilmiş ve programa 700’ün üzerinde katılımcı iştirak ederek sertifikalarını almıştır.

Blockchain 101 Eğitim programı; Blockchain düşünce yapısı, temel teknolojik bileşenleri ve uygulamaları gibi iş ve akademik dünyanın ihtiyaç duyduğu bir içerikle tasarlanmıştır.

Blockchain 101 Eğitim programı, Covid-19 salgını ile birlikte online olarak gerçekleştirilmeye başlamıştır. Blockchain 101 Online Eğitim programı, 4 gün ve toplam 8 saatlik bir program olup, katılımcıların talebi ile bir bonus ders yapılabilmektedir. Detaylı bilgiyi Blockchain 101 Eğitim sayfasında bulabilirsiniz.

İlk dönemi ile Ödeme Sistemleri 101

Ödeme Sistemleri (Online) 101 Eğitim Programı Ödeme Sistemleri 101 Eğitimi, ilk kez gerçekleştiriliyor. İlk dönem katılımcıları eğitim sonunda katılım sertifikası alacaktır.

Ödeme Sistemleri 101 Eğitimi, online olarak gerçekleştirilecektir.

Finansal Teknolojiler Alanındaki En Kapsamlı Eğitimler

Temel, orta ve ileri seviyede düzenlenecek eğitimlerde, kurumunuzun oryantasyon programlarından stratejik seviyedeki yöneticileri hedef alan programlara kadar geniş bir yelpazede eğitimler tasarlanabilmektedir.

Üst düzey yöneticiler için bir ilk: Masterclass Eğitimleri

Masterclass adı altında, üst düzey yöneticiler için açık bankacılık konusunda simülasyon, vaka çalışmaları ve çalıştaylarla desteklenen strateji belirleme veya fikir geliştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Eğitimlerimiz hakkında kendi sayfalarından detaylı bilgi alabilir, örnek ders programlarına göz atabilir ve katılımcıların değerlendirme videolarını izleyebilirsiniz.

Eğitim programlarının hangi zamanlarda ve şartlar altında gerçekleştirileceğini öğrenmek için sitemizi takip edebilir veya e-posta listemize üye olabilirsiniz.

    FinTech dünyasında olup bitenler posta kutunuza gelsin