İyzico, mağaza ve restoranlarda kullanılabilen yeni ürünü iyzico Kart’ı kullanıma sunuyor.

E-ticaret firmaları, pazaryerleri ve bireysel kullanıcılar için ödeme altyapısı sağlayan İyzico’nun merakla beklenen yeni ürünü iyzico Kart kullanıma açıldı.

iyzico Kart, kullanıcıların iyzico hesabındaki bakiyelerini her yerde harcayabileceği bir ön ödemeli kart. iyzico Kart’a banka, kredi kartı, ATM, havale/EFT aracılığıyla ya da mobil operatör üzerinden para yüklenebiliyor. Tüm işlemlerin iyzico mobil uygulaması üzerinden takip edilebildiği iyzico Kart’ın temassız özellikli olduğunu da belirtelim.

iyzico ekibi, karta iade süreçlerinde de nitelikli bir kullanıcı deneyimi vadediyor. iyzico Korumalı Alışveriş hizmeti sunan noktalarda, iyzico Kart ile yapılan alışverişlerin iade süreçleri iyzico güvencesi altında oluyor.

iyzico Kart başvurusu, iyzico mobil uygulaması üzerinden gerçekleştiriliyor. Başvurunun devamında kartın teslim alınmasıyla birlikte uygulama üzerinden 4 haneli bir şifre belirlenmesi bekleniyor. Bunun ardından ürün aktif hale geliyor. Son olarak yeni üründe ilk bir yıl boyunca hiçbir kart veya işlem ücreti alınmayacağı da aktarılan bilgiler arasında.