FinTech İstanbul’un medya sponsorları arasında yer aldığı FinovateEurope 2022 etkinliği, 22-23 Mart tarihleri arasında İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenecek. İşte detaylar…

FinTech ekosistemi açısından büyük önem taşıyan FinovateEurope Konferansı, iki yıl aradan sonra fiziksel etkinlik formunda 22-23 Mart tarihleri arasında İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleşecek. InterContinental O2 Hotel’de düzenlenecek olan etkinliğe 1000’in üzerinde katılımcı beklenirken ziyaretçiler, çok sayıda oturumda 70’den fazla konuşmacıyı takip etme imkanı bulacak ve yenilikçi FinTech çözümlerini canlı demolarla yerinde deneyimleyebilecek. Diğer taraftan online katılımı tercih edenler konferansın önemli bir kısmına sanal olarak erişim sağlayabilecek.

FinTech İstanbul’un medya sponsorları arasında yer aldığı ve katılımda FinTech İstanbul İndirim kodumuzdan yararlanabileceğiniz FinovateEurope 2022, FinTech trendlerinin yanı sıra finansal hizmetler sektöründe beklenen dönüşüm ve inovasyonun bu yöndeki etkileri gibi konuların ele alınacağı oturumlarla başlayacak. Ayrıca veri analitiği ve yapay zekanın insanı odağa alan finansal çözümler oluşturmada ne şekilde kullanılabileceği sorusuna yanıt aranacak…

Finansal hizmetlerin görünümü hızla değişiyor. Dijital dönüşüm, şirketlerin müşteri ihtiyaçlarını daha iyi şekilde karşılamasına katkı sağlarken deneyimin geliştirilmesini esas alan beklentiler artıyor. Öte yandan COVID-19’un bir sonucu olarak dijital deneyimin yüz yüze etkileşime göre öncelikli hale gelmesiyle bu yönde çözümler sunmanın önemi hiç olmadığı hayati bir noktaya ulaştı. Bu kapsamda COVID-19’un küresel e-ticaret ve çok kanallı ödemeyi ne şekilde dönüştürdüğü gibi konular tartışılacak.

Müşteri deneyimi, bankacılık, merkezi olmayan finans, kripto varlıklar ve CBDC de etkinlikte ele alınacak konular arasında yer alacak.

FinovateEurope, yüz yüze katılım ya da etkileşimli dijital katılımla bilgi ve deneyimin yanı sıra networking ve iş birliği fırsatları da sunuyor.

Daha fazla bilgi ve katılım için buraya tıklayabilirsiniz.