Platformun hedeflediği 2 milyon 250 bin TL’ye kısa süre içerisinde ulaşması bekleniyor…

2012 yılında Hilmi Öğütçü tarafından kurulan girişimcilik ve teknoloji odaklı içerik platformu egirişim’in fonbulucu üzerinden gerçekleştirilen paya dayalı yatırım turu, 7 Mart 2022 Pazartesi günü, saat 10.00 itibarıyla başladı. Sadece 1 saat içerisinde 600 bin TL’nin üzerinden yatırım aldığı görülen başarılı platformun hedeflediği 2 milyon 250 bin TL’ye kısa süre içerisinde ulaşması bekleniyor.

Yatırım turunun başlama tarihinden itibaren 3 iş günü boyunca EFT veya kredi kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara yüzde 10 fazladan pay verileceği kaydediliyor.

Ek payların MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacağı belirtiliyor.

Gelecek hedefleri

egirişim, yolculuğuna başladığı ilk günden bu yana kaynağından doğru bilgi ve içeriklerin üretimini yaparak girişim ekosisteminin geniş kitlelere ulaşmasına sağladı. Bu kapsamda Paya Dayalı Kitle fonlaması ile birlikte halka arz olarak, girişimcilik sevdalılarının gücüyle ekosistemin en büyük dijital medya şirketi olmak istendiğinin altı çiziliyor ve alınacak yatırım ile hem ekibin hem de ekipmanların geliştirileceği, azimli bir şekilde çalışmaya devam edileceği belirtiliyor.

Siz de buraya tıklayarak fonlama hakkında daha fazla ayrıntıyı inceleyebilir, egirişim platformuna yatırımda bulunabilirsiniz.

Almanya'nın Nurnberg şehrinde doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Çalışma hayatına Western Union'da iletişim departmanı ile başladı. NewTech, MacLine, PhotoLine, iPad&iPhone Mag gibi teknoloji dergilerinde ve ShiftDelete.Net'te yazı işleri müdürlüğü yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde tüm yayınlardan sorumlu genel yayın yönetmenliği görevini üstlendi. Kendi medya ve içerik ajansında çalışmalarını sürdüren Verdi, 2022 itibarıyla FinTech İstanbul platformunun genel yayın yönetmenidir.