Finartz sponsorluğundaki FinTech 101 Online Eğitimi’ne şimdi kayıt olabilirsiniz.

FinTech İstanbul tarafından 2016 yılından beri sunulan FinTech 101 Eğitim Programı, hızla gelişen finansal hizmetler sektöründe faaliyet gösteren girişimciler, girişimci adayları, kurumlar ve yatırımcılar için oluşturulan öncü bir program özelliği taşıyor. Finartz sponsorluğunda gerçekleştirilen FinTech 101 Online Eğitimi, 21 Mart Pazartesi günü başlıyor. Sayılı saatler kala siz de eğitime aşağıdaki indirim kodu ile kayıt olabilir, finansal teknolojiler dünyasına atılan bu ilk adımla kariyerinizi benzersiz, şirketinizi daha güçlü kılabilirsiniz.

Kayıt için %25 indirim kodu: FinTechAkademi25D

Finartz sponsorluğundaki FinTech 101 Online Eğitim programına buraya tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Toplam 30 saat süren Finartz sponsorluğundaki FinTech 101 Online Eğitim programı, FinTech alanında faaliyet göstermek isteyen, bilgi kazanma ihtiyacı duyan, ülkemizdeki FinTech ekosistemi ile bir araya gelmek isteyen, sektör öncüleri ve yatırımcılarla buluşmak isteyen herkese açık.

Program Hakkında

Programda, finansal hizmetler sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak sunulabilecek ürün ve hizmetlerin ortaya çıkartılmasında girişimcilerin karşılaşabilecekleri sorunlar ile finansal teknoloji girişimleri ile işbirliği yapmak isteyen kuruluşların geliştirmeleri gereken stratejilerin farklı bakış açıları ile ele alınması amaçlanmaktadır.

Yöntem

Finansal Teknolojiler konularında verilen eğitimler, katılımcıların ihtiyaçları doğrultusunda modüler bazda sunulmaktadır. Her modül, finansal teknolojilerin temelini oluşturan bir alan konusunda katılımcılara derinlemesine bilgi sunulmasını hedeflemektedir.

Konu Aktarımı

Konu uzmanlarından online (senkron) sunum ve tartışmalarla birlikte interaktif aktarım, Sektör oyuncularından örnek vakalar ve canlı sunumlar, Yatırımcı, girişimci ve kurum sohbetleri.

Programın İçeriği

Finansal hizmetler sektörünün gelişimi ve bugün operasyonlarını nasıl sürdürdüğü, Programın ana başlıkları: Teknolojinin ve regülasyonların operasyon etkinliği üzerindeki etkileri, Finansal teknolojilerin ve FinTech yatırımlarının bu kapsamdaki yeri, FinTech dünyasındaki trendler ve uygulamalar, FinTech ekosistemi ve temel paydaşlar, Siber güvenlik, Blockchain teknolojisi ve finansal hizmetlerdeki yeri, Kripto paralar, FinTech yatırımlarını bekleyen fırsatlar ve tehditler, FinTech alanında inovasyon ve girişimcilik.

Daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.