Bloomberg HT ekranlarında yayımlanan ve Sefer Yüksel’in hazırlayıp sunduğu Finansal Teknoloji programının konukları SC Yönetim Danışmanlık Kurucusu Dr. Soner Canko ve Amani Kurucu Ortağı Hamdi Kellecioğlu oldu.

SC Yönetim Danışmanlık Kurucusu Dr. Soner Canko ve Amani Kurucu Ortağı Hamdi Kellecioğlu, Sefer Yüksel’in hazırlayıp sunduğu ve Bloomberg HT televizyonunda yayınlanan Finansal Teknoloji programının konukları oldu.

“…Dijital müşteri kazanımı diye yeni bir sektör artık tüm dünyada hızla yayılıyor,” diyen Dr. Canko, “Uzaktan müşteri edinimi sektörüne biyometri de dahil edildiğinde sektör büyüklüğünün 2025 yılında 1,5 trilyon dolara ulaşması bekleniyor” dedi.

Dijital müşteri kazanımında güvenliğin en önemli unsur olduğunun altını çizen sektörün deneyimli ismi, burada 3B dediğimiz belge, bilgi ve biyometri unsurları çok önemli ifadelerini kullandı.

Soldan sağa; Sefer Yüksel, Dr. Soner Canko ve Hamdi Kellecioğlu.

Hamdi Kellecioğlu ise 2022 yılı hedeflerine dair önemli bilgiler aktardı, “…Hedefimiz Ortadoğu ve Avrupa pazarına açılmak diyen Amani Kurucu Ortağı, “ilk planda Dubai, Suudi Arabistan ve Doğu Avrupa’yı hedefliyoruz.” Dedi.

Programın tamamını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.