Türkiye’nin yeni nesil ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA ile yeni bir iş birliğine imza attı. İş birliği sonrasında Paycell Kart, CarrefourSA marketlerinden de satın alınabilecek ve uygulama üzerinden yükleme yapılarak anında kullanılabilecek. Kullanıcılar, satın alma işlemlerini tüm CarrefourSA mağaza kasalarından yapabilecek.

Turkcell’in yeni nesil ödeme platformu Paycell çatısı altında sunulan alışveriş kartı Paycell Kart, güvenli alışverişte yeni nesil dijital ödeme deneyimi ile dikkat çekiyor. Paycell Kart’ın tüm avantaj ve ayrıcalıklarına artık CarrefourSA mağazalarından de erişilebilecek. Paycell Kart, CarrefourSA’ mağazalarındaki kasalardan 5 TL karşılığında satın alınabilecek.

İki kurum arasında yapılan İşbirliğine ilişkin açıklamalarda bulunan Paycell Genel Müdür Vekili Serhat Dolaz, şöyle konuştu:

“Paycell olarak yeni ödeme alışkanlıklarına hızlı adapte olan ve kullanıcıların tüm finansal ihtiyaçlarına çözümler sunan bir Super App ile kullanıcılarımıza hizmet veriyoruz. İleri teknolojisi ve sunduğu geniş çözüm yelpazesiyle özellikle pandemi döneminde gelişen yeni ödeme alışkanlıklarına hızlı adapte olan ve kullanıcıların tüm finansal ihtiyaçlarına çözümler sunan Paycell ve Paycell Kart, hızlı ve istikrarlı büyümesini sürdürüyor; Paycell uygulamasının mobil indirilme sayısı 14 milyona ulaştı. CarrefourSA ile yapılan iş birliği ile Paycell Kart’ın sunduğu sayısız fayda ve avantajı artık CarrefourSA mağazalarına da ulaştıracak olmanın memnuniyetini yaşıyoruz. CarrefourSA müşterilerini de Paycell Kart sahibi olmaya ve Paycell’in sunduğu sayısız avantajdan faydalanmaya davet ediyoruz.”

Paycell Kart hakkında:

Paycell Kart tüm dünyada geçerli, anında kullanıma hazır, ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Telefon numarasıyla anında aktive edilen ve aidat ücreti olmayan Paycell Kart, bakiye yüklenmesiyle birlikte hemen kullanıma açılır. Operatör bağımsız tüm mobil kullanıcıların başvuruya gerek duymadan kullanabilecekleri Paycell Kart ile ATM’lerden para yatırmak/çekmek mümkün.

CarrefourSA hakkında:

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, 10.400 çalışanı ile “Yeni Nesil Market” vizyonu doğrultusunda 40 ilde faaliyet gösteren 760 marketi, 12 deposu ve online marketi Carrefoursa.com ile taze, kaliteli ve güvenilir şekilde 50 bin çeşit ürünü “Doğrusu CarrefourSA’da” anlayışı ile günde 500 binden fazla müşterisine ulaştırmaktadır.