Akıllı uyumluluk iletişimi denetim hizmeti txtsmarter, 2022 A-Team Innovation Award “Düzenleyici Uyumlulukta Alternatif Verinin En Yenilikçi Kullanımı” kategorisinde ödülün sahibi oldu. 

txtsmarter, “Düzenleyici Uyumlulukta Alternatif Verinin En Yenilikçi Kullanımı” alanındaki ödülün kazananı oldu. A-Team Innovation Award (A-Takımı Yenilik Ödülleri), tedarikçi ve uygulayıcı toplumlarında yeni ve gelişmekte olan teknolojileri sermaye piyasalarındaki finansal kurumlara yüksek değerli çözümler sunan yenilikçi proje ve takımları ödüllendiriyor.

txtsmarter’on kurucusu ve CEO’su Nuri Otus yaptığı yorumda, “Bu ödüle layık görüldüğümüz için gururluyuz. Bu ödül ekibimizin geliştirdiği akıllı uyumluluk çözümüne son 8 senede verdiği çaba ve inancı temsil ediyor. Aynı zamanda iş dünyasının sürekli gelişen yeni iletişim kanallarında uyumluluk sağlamak için ihtiyaç duyduğu çözümü yansıtıyor. Hizmetimiz dünya genelinde Apple iMessage, Android SMS/MMS ve WhatsApp mesajlarını gerçek zamanda yakalayarak veri kaybını önleyen tek çözüm.”

Merkezi ABD-California’daki Silikon Vadisi’nde yer alan, aynı zamanda Londra’da ofisi bulunan txtsmarter; özel mesajlaşma uygulamaları, platformlar ve hizmetler için tam teşekkülü iletişim denetleme hizmeti sunuyor. txtsmarter sadece gerçek zamanlı mesajları yakalamakla kalmıyor, aynı özelliği aktif edildiği cihazlarda WhatsApp geçmişlerini çekmeye kadar genişletebiliyor. Yapılan güncelleme, ABD Federal İletişim Ajansı’nın (FCA) 68 nolu Market Watch bülteninde belirtilen ve piyasa denetleme ihlallerine yönelik gereksinimlerin henüz yerine getirilmediğine dair bilgilendirmeye yanıt olarak yayınlandı.

Britanya ve EMEA bölgesi direktörü Hugh Cumberland, txtsmarter ile hiçbir veri kaybı yaşanmadığını, herhangi bir uygulama yüklenmesinin gerekmediğini, öğrenim eğrisi bulunmadığını söyledi; txtsmarter, her şirket için modern e-iletişim uyumluluk denetimi çözümü sunuyor. Cumberland, “Büyük başlıkların şirketlerin marka ve itibarına neler yapabildiğini bildiğimiz gibi FCA şirketlerin tüm iletişimlerin gerekli şekilde kayıt altına alındığını yakından denetliyor. txtsmarter iletişim veri boşluklarını engelliyor, böylece denetim sürecinde yaptırım ve cezaların önüne geçiyor. Bu kadar basit” açıklamasını yaptı.

txtsmarter – Intelligent Compliance hakkında:

California, Silikon Vadisi’nde bulunan txtsmarter, Apple iMessage, Android SMS/MMS, WhatsApp ve diğer uygulamalar dahil özel mesajlaşma uygulamaları, platformlar ve hizmetler için geliştirilen Ödül Kazanan Uyumluluk İletişim Denetleme Hizmeti’ni temsil ediyor. txtsmarter özel mesajlaşma uygulamalarından geçmişte erişimin mümkün olmadığı verileri gerçek zamanlı yakalıyor, doğruluyor, şifreliyor ve arşivliyor. Böylece uyumluluk ve iletişim veri sızıntılarının önüne geçiyor ve yaptırım ile cezaların riskini ortadan kaldırarak öncü sanayilerde şirketlerin marka itibarlarını koruyor.

KaynakFintech Istanbul - English