Başvurularının 30 Nisan 2022’ye kadar devam edeceği kaydedillen Smart-i Awards, sigorta sektörü ve InsurTech’ler için yılın öne çıkan ödül programları arasında…

Smart-i Awards sigortacılık sektörünün gelişmesini hedef alan ürün ve hizmetleri desteklemek, inovatif projeleri öne çıkararak bunların gelişimindeki iş modellerinin, deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak ve sektördeki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla düzenlenen bir ödül programı.
Başvuruları 30 Nisan 2022’ye kadar devam edecek olan Smart-i Awards’ın jüri üyesi Prof. Dr. Selim Yazıcı,
“Smart Insurance Awards, ülkemizde gelişen sigorta sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve sektördeki inovatif projeleri öne çıkartarak bunları tüm paydaşlar ile paylaşılmasını amaçlamaktadır. Bu nedenle, dijitalleşmeyi ve inovasyonu merkezine alarak sektörde yeni ürün ve hizmet geliştiren, bunların kullanımı ile müşteri deneyiminde farklılık yaratan tüm şirketleri Smart-i Awards’a katılmaya çağırıyorum.” Diyor.

Jüri değerlendirmeleri Mayıs ayında tamamlanacak olan Smart-i Awards’ta finalistlerin 15 Haziran’da açıklanacağı belirtiliyor. İstanbul’da İş Sanat Kültür Merkezi’ndeki ödül töreni ise 23 Haziran’da.

Katılım ve diğer detaylar için buraya tıklayabilir/dokunabilirsiniz.