Muhasebe, denetim, vergi ve yönetim danışmanlığı hizmeti sunan dünyanın en büyük uluslararası şirketlerinden Deloitte, When Two Chains Combine – Supply Chain Meets Blockchain başlıklı raporunu yayımladı.

Deloitte, When Two Chains Combine – Supply Chain Meets Blockchain (İki Zincir Birleştiğinde – Tedarik Zinciri Blockchain ile Buluşuyor) başlıklı kapsamlı raporunu web sitesi üzerinden ücretsiz olarak sundu.

Giderek dijitalleşen dünyada Blockchain gibi gelişen teknolojiler, kuruluşlara tedarik ağları boyunca iş değerini artırma fırsatı veriyor. Dijital teknolojilerle tedarik zinciri yetenekleri oluşturmak, daha yüksek performans seviyelerine neden olurken Blockchain; Nesnelerin İnterneti (IoT), robotik bilişsel otomasyon veya akıllı cihazlar gibi diğer yeni nesil teknolojilerle birleştiğinde şüphesiz en etkin teknoloji durumunda.

Bu raporda Deloitte’un Blockchain ve tedarik zinciri uzmanları, Blockchain özellikli teknolojinin sektörler arası tedarik zinciri sorununu – izlenebilirlik, uyumluluk, esneklik ve paydaş yönetimini nasıl azaltabileceğine dair görüşler paylaşıyor. Belge, ilaç endüstrisinden (ürün takibi), otomotiv endüstrisinden (satın alma platformu) ve gıda endüstrisinden (tedarikçinizi tanıyın) kullanım örneklerinden yararlanıyor. Daha fazla detay ve indirme bağlantısı için buraya tıklayabilir/dokunabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Blockchain 101 Eğitimi, 10 Mayıs’ta Başlıyor! Daha fazla bilgi ve katılım için buraya tıklayabilir/dokunabilirsiniz.