Finnovex Europe Summit, 10-11 Mayıs 2022 tarihleri arasında online formatta gerçekleşecek.

Bu sene 12’ncisi düzenlenecek olan Finnovex Europe Summit, etkileşimi teşvik eden dinamik bir deneyim esasıyla 10 Mayıs’ta başlıyor. Dopdolu programı ile dikkat çeken 2 gün süreli online etkinlikte interaktif fuar alanı ziyaretçilerini beklerken canlı anketler, toplantılar, gerçek zamanlı networking/sohbet olanakları ve bir Finnovex Europe Summit klasiği olarak çok sayıda oturum gerçekleşecek.
Açılış konuşmalarının ardından sektörün lider isimleri çok sayıda panelde bir araya gelecek…

FinTech İstanbul Stratejik Partneri Michael Salmony’nin moderatörlüğünü üstleneceği iki panel bulunuyor.
10 Mayıs’ta Deep DIVE CXO Panel- Embedded Finance & Agile Transformation in Banking ve 11 Mayıs’ta “Global Open Banking Trends: What We’ve Learned and What to Expect” başlıkları altında düzenlenecek oturumlarda sırasıyla açık bankacılık trendleri ve gömülü finans konuşulacak.

Daha fazla bilgi ve katılım detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Fintech’ler özellikle Avrupa’da sürekli gelişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamada kurtarıcı haline geldi. Finansal hizmet oyuncuları için zorluklar, sonuçlar ve FinTech’lerin sistemik değişimin zorluklarıyla nasıl başa çıkabileceği konularında ciddi bir değişim oldu. Herkes için hayati soru şu: Ortaya çıkan bu yenilikler ve teknoloji, daha kapsayıcı ve sürdürülebilir bir finansal ekosistem sağlayabilecek mi?

Avrupa’da fintech ve bankacılık, kayda değer ilerlemenin yanı sıra son birkaç yılda daha erişilebilir ve çok yönlü olmak için sürekli genişliyor. Ek olarak Açık Bankacılık, bölgesel sınırlamalar ve sınır ötesi konulardaki zorlukları ele almak için fintech alanını küreselleştiren bir gelişim kaynağı. Bunlar, Avrupa’daki tüketiciler için daha yenilikçi, kullanıcı dostu çözümler sağlamak için finans kurumların ve fintech’lerin birlikte çalışmasını teşvik ediyor…