FinTech Istanbul temsilcileri Dr. Soner Canko ve Şebnem Elif Kocaoğlu Ulbrich, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da düzenlenecek Money20/20 Europe etkinliğine katılıyor.

FinTech ekosisteminin en güçlü oyuncularını aynı çatı altında buluşturan Money20/20 Europe etkinliklerinin 2022 ayağı bu yıl, 7-9 Haziran tarihleri arasında Amsterdam’da gerçekleşiyor.

FinTech İstanbul’un medya sponsorları arasında yer aldığı, aynı zamanda temsilcileri Dr. Soner Canko ve Şebnem Elif Kocaoğlu Ulbrich ile yerinden takip edeceği Money 20/20 Europe, önemli bir buluşma noktası özelliği taşıyor…

Türkiye’nin FinTech paydaşlarını bir araya getirmek ve Türk FinTech pazarı ile ilgilenenlerle tanışmak, FinTech Istanbul temsilcilerinin odak noktaları arasında yer alıyor.

3 gün sürecek etkinlikte ödemeler, bankacılık, FinTech ve finansal hizmetler odağında çok sayıda konuşma, canlı sunumlar, toplantılar ve networking imkanları olacak.

Buluşma noktası…

2021’de 1900’den fazla şirketin 4 bini aşkın katılımcı ile hazır bulunduğu etkinliğin bu yıl çok daha yoğun ilgi göreceği kaydediliyor.

“FinTech topluluklarının iş yapmayı sevdiği yer” sloganı ile düzenlenen etkinliğe katılım için Retailer Pass, Government Pass, Growth Stage Startup Pass, Early Stage Startup Pass ve Standart Pass olmak üzere farklı seçenekler bulunuyor.

FinTech İstanbul takipçilerine özel 200 Euro indirim için kod: FII200

>>>> Katılım, program ve daha fazla detay için buraya tıklayabilir/dokunabilirsiniz.

Etkinliğe dair öne çıkan gelişmeler, en son haberler, değerlendirmeler ve uzman görüşleri FinTech İstanbul web sitesi ve sosyal medya platformlarında olacak.
Takipte kalınız…