Finartz, 3D Secure ürünlerini FinTech sektörünün önemli paydaşları ile buluşturdu…

Fintech ekosisteminin en güçlü oyuncularını bir araya getiren Amsterdam Money 20/20 Europe etkinliğinde; ürettiği yenilikçi altyapı çözümleri ile Türkiye’nin Fintech Fabrikası olmaya hazırlanan Finartz, 3D Secure ürünlerini FinTech sektörünün önemli paydaşları ile buluşturdu.

Avrupa finans piyasalarının nabzını tutan ve 3 gün süren etkinlikte yer alan Finartz CEO’su Cihan Demir, “Finans ve fintech sektöründen önemli oyuncuları bir çatı altında toplayan Money 20/20 etkinliğinde yer almak bizim için oldukça önemli bir fırsat. EMVCo tarafından sertifikalandırılan 3D Secure ürünlerimizi ve Güçlü Kimlik Doğrulama (SCA) altyapılarımızı fintech pazarındaki önemli şirketler ile buluşturduk. Finartz olarak güçlü altyapı ürünlerimiz ile ödeme sistemlerindeki değişime katkı sağlıyor ve önemli oyunculara temas ederek onlara çözüm ortaklıkları için kanal oluşturuyoruz.” açıklamasında bulundu.

Fintech alanında dijital cüzdan altyapıları, elektronik para ve ödeme kuruluşu altyapıları, 3D Secure 2 ile kullanıcı doğrulama sistemleri, büyük ölçekli e-ticaret şirketleri için ödeme geçitleri gibi white label ürünler geliştiren ve ürün gamını her geçen gün artıran Finartz, inovatif çözümlerini Dünya ve Türkiye Fintech pazarı ile buluşturuyor.