Dijital dönüşüm bilgi ve iletişim teknolojilerine yatırım yapmanın ötesinde, kurumların yaşam anlayışındaki değişimi ifade etmektedir. İşletmeler açısından bakıldığında, e-dönüşümün; üretimden pazarlamaya, satıştan muhasebeye kadar birçok alanı kapsadığı görülmektedir. İşNet, işletmelerin e-dönüşüm süreçlerine uyum sağlamasına katkıda bulunmak, ihtiyaçlarını belirlemek ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunmak üzere yenilikçi çalışmalarına hızla devam etmektedir.

NetteFatura e-BelgePlatformuyla Dijital Dönüşüme Hızla Adapte Olun

Sunduğu çözümlerle muhasebe süreçlerini kolaylaştırmanın yanı sıra, yenilikçi yaklaşımıyla kullanıcıların işlerini hızlandıran İşNet, NetteFatura platformuyla; e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e–Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM) ve e-Müstahsil Makbuzu (e-MM) gibi dijital ortamda üretilen tüm e-belgelerin hem oluşturulmasını hem de Tier 4 seviyesinde yüksek güvenlikli veri merkezinde yasal şartlara göre saklanmasını sağlamaktadır. NetteFatura e-Belge Platformunda, işletmeler sadece oluşturdukları gelen-giden e-Belge adedi üzerinden ücretlendirilmekte ve başvuru aşamasında herhangi bir taahhüt vermeyerek oluşturmuş oldukları e-Belgeleri 10 yıl süreyle ücretsiz saklayabilmektedir.

belge.app ile Her Yerden Hızla e-Arşiv Fatura Oluşturun

Kurumların dijital dönüşüm yolculuğuna katma değer sağlayan İşNet, diğer hizmetlerinin yanı sıra dijital hayatı kolaylaştıran uygulama yazılımlarını da hayata geçirmektedir. İşNet, 2021 yılında e-Fatura mükellefi olmayan ve GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) e-Arşiv Portalı’ndan e-Arşiv Fatura oluşturan tüm işletmelerin dijital dönüşümlerinde bir dönüm noktası olan belge.app çözümünü pazara sunmuştur. NetteFatura e-Fatura Platformu ve belge.app, işletmelerin e-dönüşüm süreçlerinde, Gelir İdaresi Başkanlığı’nca belirlenen fatura oluşturma usul ve şekil şartına uygun arayüz ve tasarımlarla; zaman, mekan ayrımı yapılmaksızın, bulut sistemi üzerinden e-arşiv fatura oluşturulabilmesini mümkün kılmaktadır. Kullanıcı dostu arayüzü ile daha hızlı fatura oluşturularak zamandan tasarruf edilmesine olanak tanıyan belge.app uygulaması ile e-arşiv faturaların takibi kolaylaşmakta, verilere daha hızlı ulaşılabilmektedir. Ayrıca işletmelerin LucaNet ve Luca MMP yazılımlarıyla entegre olarak çalışan belge.app uygulamasıyla ön ve genel muhasebe işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İşNet’in ürün ailesinde bulunan LucaNet KOBİ Ticari yazılımını kullanan işletmeler, bu yazılımla entegre olan belge.app uygulamasına giriş yapmadan da hizmetten faydalanabilmektedir. belge.app uygulamasında 10 yıl süreyle e-belge saklama hizmeti de sunulmaktadır.

Fiş ve Faturalarınızı NetteCap Mobil Uygulaması ile Kolayca Tarayın

İşNet NetteFatura ve belge.app ürünlerinin yanı sıra, işletmelerin ihtiyaç duyacağı perakende satış fişi ve farklı entegratördeki belgelerin XML ve OCR (Optical Character Recognition – Optik Karakter Tanıma) yöntemi kullanılarak muhasebe verisi haline dönüştürülmesini sağlayan NetteCap ürünü ile de öne çıkmaktadır. Aynı zamanda NetteCap, ÖKC (Ödeme Kaydedici Cihaz) entegrasyonu ile Z raporları, xml belge entegrasyonu ve web servis aracılığı ile de tüm belgelerin Luca MMP programına doğrudan; diğer programlara excel aracılığı ile veri aktarılabilmesine olanak tanımaktadır. NetteCap ile fişlerin fotoğrafları çekilerek muhasebe programlarına hızla giriş yapılabilmekte, e-belgeler Luca MMP programına aktarılabilmektedir. Perakende satış fişlerinin, Z raporlarının ve entegratör farketmeksizin e-belgelerin muhasebe verilerine daha hızlı dönüştürülebilmesini sağlayan NetteCap, mobil ortam ya da web üzerinden otomatik okuma ve anlamlandırabilme yeteneği ile veri giriş süresini önemli ölçüde düşürmektedir.

Faturalarınızı Pazar Yeri Ekranlarına Girmeye Gerek Kalmadan Tek Ekrandan Hızlıca Gönderin

İşNet e-dönüşüm alanındaki yeniliklerine devam ederek TreeWin ürününü de kullanıcıların hizmetine sunmuştur. TreeWin ile pazar yerlerindeki siparişlerin tek bir çatı altında toplanmasına ek olarak e-belgeye dönüştürme ve kargolama süreçlerinin hızlı bir şekilde tamamlanması sağlanmakta, böylelikle satış raporları ve detaylı grafiklerle e-ticaret sektöründeki firmaların işleri kolaylaşmaktadır. Pazar yerlerindeki siparişleri, ofis bağımsız olarak internetin olduğu her yerde, bulut ortamında takip edebilme ve e-belge düzenleme olanağı sunan TreeWin, pazar yeri ekranlarına tek tek girmeye gerek kalmadan faturaların tek ekrandan hızlı ve toplu gönderimini sağlamaktadır. Böylelikle pazar yerleri için farklı birçok pencereden işlem yapma ve bu noktada sorunlarla karşılaşma ihtimali en aza indirgenmekte, tam otomatik sistem entegrasyonu ile zamandan tasarruf edilebilmektedir.

Dijitalleşmeyi hedefleyen kurumlara güvenilir, esnek ve ekonomik koşullarda İnternet, Sanal Ağ-VPN, Uydu Erişimi, Ses ve Veri Merkezi altyapısı ve bu altyapı üzerinden yenilikçi çözümlerle zenginleştirdiği e-Dönüşüm, Siber Güvenlik ve Bulut hizmetleri sunan, ürün yelpazesini sürekli çeşitlendiren İşNet’in web sitesine buradan ulaşabilir, başvuru yaparak hizmetlerinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.