FinTech İstanbul web sitesindeki “Yaklaşan Etkinlikler” bölümü ile FinTech etkinliklerinden aylar öncesinde haberdar olmak artık mümkün…

FinTech İstanbul, sektördeki önemli bir eksikliği fark ederek öne çıkan etkinliklerin yer aldığı web sitesi bölümünü (sekme) kullanıma sundu. “Yaklaşan Etkinlikler” ismi ile kullanıcılarını karşılayan bölümde FinTech ekosisteminin merakla beklediği etkinlikler derli toplu bir şekilde takip edilebilecek.

İlgili bölümde yaklaşan etkinlikler, tarihleri ve web sitesi bağlantıları ile birlikte veriliyor. Böylelikle etkinliklere katılmak isteyenler, söz konusu web sitelerini ziyaret ederek detaylı bilgilere (içerik, konuşmacılar, katılım koşulları, vb.) ulaşabiliyor.

Türkiye’deki FinTech etkinliklerinin de yer aldığı bölüm, bu alanda önemli bir eksikliği gideriyor. Zira daha öncesinde bu tür etkinliklere dair duyurular, web sitelerinde belli başlı haberler şeklinde ve genellikle tarihleri yaklaşırken yapılıyordu, bu nedenle profesyoneller ve FinTech dünyasına ilgi duyanlar önceden haberdar olamamaktan şikayetçiydi. Artık FinTech İstanbul’daki “Yaklaşan Etkinlikler” bölümü ile diğer ülkelerle birlikte Türkiye’deki etkinliklerden de aylar öncesinde haberdar olmak mümkün.

“Yaklaşan Etkinlikler” bölümünü buraya tıklayarak/dokunarak ziyaret edebilirsiniz.