FinTech 101 Eğitimi Girişimcisi, Tomorrow Kurucusu Ferhat Yalçın ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

FinTech 101 Eğitimi girişimcileri, birçok alanda önemli başarılara imza atıyor. Bu kapsamda hazırladığımız FinTech 101 Eğitimi Girişimcisi Buluşmaları serisinin ilk bölümünün konuğu, Tomorrow Kurucusu, başarılı girişimci Ferhat Yalçın oldu. Dr. Soner Canko’nun tespitleri ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirildi.

Dr. Canko, FinTech 101 Eğitimi’nin girişimcilik alanında önemli etkiler bıraktığına değinerek görüşlerini paylaştı.

“Merkeziyetsiz medya platformu” Tomorrow’un kurucusu Yalçın, FinTech 101 Eğitimi ile hayatında birçok değişime kapı aralandığını kaydederek programın kendisini girişimciliğe teşvik ettiğini belirterek çok yönlü katkılarını anlattı.

4. Dönem FinTech 101 Eğitimi mezunu Yalçın, FinTech 101 Eğitimi’nin teknolojinin kullanım alanları, sorunlar ve çözümlere dair bir referans noktası olduğunu belirterek özelliklerini anlattı. Ayrıca eğitim programının sosyal yönü ile topluluk anlamında bir kesişime işaret ettiğini ifade eden Yalçın, bu noktada Dr. Soner Canko, İhsan Elgin, Prof. Dr. Selim Yazıcı ve kurum içi/kurum dışı girişimciliğe ilgi duyan birçok değerli isimle bir arada olmanın önemine vurgu yaptı.

FinTech 101 Eğitimi Girişimcisi Buluşmaları’nın birinci bölümünü, haberin devamındaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.
İyi seyirler dileriz.

20 Eylül 2022’de başlayacak olan 14. Dönem Eğitimleri hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

Almanya'nın Nurnberg şehrinde doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Çalışma hayatına Western Union'da iletişim departmanı ile başladı. NewTech, MacLine, PhotoLine, iPad&iPhone Mag gibi teknoloji dergilerinde ve ShiftDelete.Net'te yazı işleri müdürlüğü yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde tüm yayınlardan sorumlu genel yayın yönetmenliği görevini üstlendi. Kendi medya ve içerik ajansında çalışmalarını sürdüren Verdi, 2022 itibarıyla FinTech İstanbul platformunun genel yayın yönetmenidir.