Birleşik Ödeme, Fintech 101 Online Eğitim Programı için 20 takipçisine yüzde 20 indirim hediye ediyor. İşte detaylar…

FinTech Istanbul platform sponsorluğu kapsamında Birleşik Ödeme, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selim YAZICI ve sektör profesyonelleri tarafından hazırlanan, 5 haftalık Fintech İstanbul – Fintech101 Online Eğitim Programı için 20 takipçisine yüzde 20 indirim hediye ediyor.

Bunun için;

  1. Birleşik Ödeme ve FinTech Istanbul LinkedIn sayfalarını takip etmek,
  2. Birleşik Ödeme tarafından paylaşılan bu gönderiyi beğenmek,
  3. Gönderiye eğitimden faydalanmak isteyeceğini düşündüğünüz 2 arkadaşınızı eklemek yeterli.

Birleşik Ödeme’nin LinkedIn gönderisini (paylaşımını) buraya tıklayarak/dokunarak görebilir, beğenip 2 arkadaşınızı ekleyerek Fintech101 online eğitim programı için yüzde 20 indirim fırsatını kazanabilirsiniz. Birleşik Ödeme ve FinTech Istanbul LinkedIn sayfalarını takip etmeyi unutmayınız.

Toplam 30 saat süren ve modüler olarak tasarlanan FinTech 101 Online Eğitim Programı, FinTech alanında faaliyet göstermek isteyen, bilgi kazanma ihtiyacı duyan, ülkemizdeki FinTech ekosistemi ile bir araya gelmek isteyen, sektör öncüleri ve yatırımcılarla buluşmak isteyen herkese açık bir programdır.

Almanya'nın Nurnberg şehrinde doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Çalışma hayatına Western Union'da iletişim departmanı ile başladı. NewTech, MacLine, PhotoLine, iPad&iPhone Mag gibi teknoloji dergilerinde ve ShiftDelete.Net'te yazı işleri müdürlüğü yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde tüm yayınlardan sorumlu genel yayın yönetmenliği görevini üstlendi. Kendi medya ve içerik ajansında çalışmalarını sürdüren Verdi, 2022 itibarıyla FinTech İstanbul platformunun genel yayın yönetmenidir.