FinTech 101 Eğitimi Girişimcisi, Fon Radar Kurucusu Okan Ünlüçerçi ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

FinTech İstanbul’un radarına giren, herhangi bir aşamada bizimle birlikte olan, birçok değer yarattığımız, ardından işini büyüten, farklı noktalara gelen girişimcilerimizi ağırladığımız serinin bu bölümünde

FinTech 101 Eğitimi girişimcileri, birçok alanda önemli başarılara imza atıyor. Bu kapsamda hazırladığımız FinTech 101 Eğitimi Girişimcisi Buluşmaları serisinin ikinci bölümünün konuğu, Fon Radar Kurucusu, başarılı girişimci Okan Ünlüçerçi oldu. Prof. Dr. Selim Yazıcı’nın tespitleri ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirildi. Prof. Dr. Yazıcı, FinTech 101 Eğitimi’nin girişimcilik alanında önemli etkiler bıraktığına değinerek görüşlerini aktardı.

FinTech İstanbul’un radarına giren, herhangi bir aşamada bizimle birlikte olan, birçok değer yarattığımız, ardından işini büyüten, farklı noktalara gelen girişimcilerimizi ağırladığımız serinin bu bölümünde Fon Radar Kurucusu Ünlüçerçi, FinTech 101 Eğitimi’nin kendisini uçtan uca bilgilendirdiğini, yönlendirerek teşvik ettiğinin altını çizerek katkılarını anlattı. Program sırasında ‘çok farklı bir dünya olduğunu’ gördüm, hayatımda duymadığım birçok kelimeyi öğrendim dedi.

Nisan-2019’da başlayan 7. Dönem FinTech 101 Eğitimi mezunu Ünlüçerçi, FinTech 101 Eğitimi’nin teknolojinin kullanım alanları, sorunlar ve çözümlere dair bir referans noktası olduğunu belirterek özelliklerini anlattı. Girişimini kurduktan sonra sektörün nereye gittiğini görmek ve kendini güncellemek esasıyla FinTech 101 Eğitimi 11. Dönem programına da katıldığını hatırlattı.

‘FinTech 101 Eğitimi ile ekosistemi bir araya getirdiklerini’ kaydeden Prof. Dr. Yazıcı, eğitime yönelik ilginin her geçen gün arttığını, sadece Türkiye’den değil Avrupa ve yakın coğrafyalardan katılımcıların da programa dahil olduğunu sözlerine ekledi.

FinTech 101 Eğitimi Girişimcisi Buluşmaları’nın son derece keyifli ikinci bölümünü, haberin devamındaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

2019 yılında kurulan ve geçtiğimiz aylarda 7,5 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım alan Fon Radar, KOBİ’lerin vadeli alacaklarına karşılık en iyi teklifleri alabilmeleri için, KOBİ’ler ile Finansal Kurumları bir araya getiren hızlı ve etkin bir dijital platform. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.