Core Strateji’nin katkılarıyla Web3 Strateji Eğitimi 21 Kasım’da başlıyor. Kayıt için son günler…

FinTech İstanbul Akademi – Web3 Strateji Eğitimi, Core Strateji’nin katkılarıyla 21 Kasım’da başlıyor. Sınırlı kontenjan ile 5 gün sürecek eğitim programına geç kalmadan hemen şimdi kayıt yaptırabilirsiniz…

İnternetin yarını olan Web3’ü, Blockchain teknolojisini, DeFi, NFT, Metaverse ve daha fazlasını tüm detayları ile anlatan Web3 Strateji Eğitimi, katılımcılarını yeni dünyanın dinamiklerini en kolay şekilde öğrenmeye ve yarışa eşit koşullarda başlamaya davet ediyor.

Blockchain ve Web3 dendiğinde sadece Türkiye’de değil, global ölçekte akla ilk gelen isimler arasında gösterilen Ahmet Usta‘nın benzersiz anlatımı ile Web3 Strateji Eğitimi interaktif/canlı şekilde yapılacak.

Eğitimlerimiz Online olarak Zoom üzerinden evinizin/iş yerinizin konforunda gerçekleşecek. Kısa süre sonra başlayacak olan programın birçok farklı şehirden, farklı ülkelerden katılımcıları bulunuyor.

Kayıt için son günler [21 Kasım’da başlıyor]

Güncel gelişmelere göre yenilenmiş olan içeriği ile siz de Blockchain, Metaverse, NFT gibi konularda bilgi edinmek isterseniz kayıt olabilirsiniz.

Core Strateji’nin katkılarıyla gerçekleşen Web3 Strateji Eğitimine kayıt olmak için buraya tıklayabilir/dokunabilir, yarına şimdiden merhaba diyebilirsiniz.