Prof. Dr. Selim Yazıcı moderatörlüğü ile gerçekleştirilen “Paycell Vitrin: E-Ticarete Başlamanın En Kolay Yolu” başlıklı webinarımızın konuğu Paycell Üye İşyeri ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Aysa Öztaşkın Tufan oldu. 

FinTech İstanbul olarak uzun zamandır KOBİ çözümleri üzerine çalışmalar yapıyoruz ve bunları sektörle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Paycell’in üye işyerlerine sunduğu ödeme çözümleri tarafında son derece güçlü bir şekilde ilerlediğini görüyoruz. Bu kapsamdaki Paycell Vitrin ürünü nedir? Çözüm nasıl ortaya çıktı? Hangi hedef kitleye hitap ediyor, avantajları neler? Üye işyerlerine ya da gerçek kişilere sunduğu ödeme çözümleri neler? Paycell Vitrin nasıl kullanılır? İşte tüm bu sorular ve daha fazlası FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı moderatörlüğünde Paycell Üye İşyeri ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Aysa Öztaşkın Tufan tarafından yanıtlandı.

“Paycell Vitrin: E-Ticarete Başlamanın En Kolay Yolu” başlıklı webinarın tamamını YouTube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.