Dr. Soner Canko moderatörlüğü ile gerçekleştirilen “Hayatın Akışında Yenilenen Paycell” başlıklı webinarımızın konuğu Paycell Bireysel Ürünler & Büyüme Genel Müdür Yardımcısı Gülçin Aytemizel Telatar oldu.

Paycell’de son zamanlarda gözlemlediğimiz birçok değişiklik söz konusu. Paycell logosundaki yenilik göze çarpıyor. Paycell mobil uygulamasında kullanıcısını merkeze alan, kapsayıcı değişiklikler de dikkat çekiyor. Uygulama, çok daha pratik, esnek, adaptasyon gücü yüksek ve dinamik bir arayüzle kullanıcılarını karşılıyor…

Peki hayatın içinde, hayata karışan ve sürekliliği sağlayan bir yapıya dönüşme esasıyla hareket eden Paycell’de değişimin stratejisi neydi, arka plandaki sebepler neler, değişimle birlikte hedef kitlesi kimler olacak, kullanıcılar neyi farklı görecek? Yeni dönemde geniş ve güçlü bir ekosistem kuran Paycell, hangi kanallarda olacak, kimlerle, hangi iş birliklerini gerçekleştirecek? İşte tüm bu sorular ve daha fazlası Dr. Soner Canko moderatörlüğünde Gülçin Aytemizel Telatar tarafından yanıtlandı.

“Hayatın Akışında Yenilenen Paycell” webinarının tamamını YouTube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.

Webinar Konusu: Hayatın Akışında Yenilenen Paycell
Moderatör: Dr. Soner Canko
Konuk: Paycell Bireysel Ürünler & Büyüme Genel Müdür Yardımcısı Gülçin Aytemizel Telatar