Yedinci yaşına sayılı gün kalan FinTech İstanbul, başarılarla dolu bir seneyi daha geride bıraktı…

2022 yılında 60’ı aşkın kurumsal eğitim gerçekleştirdik. Eğitimlerimize 1200’ün üzerinde kişi katıldı.

Değerli konuklarımızla birlikte 14 webinar düzenledik. 5 farklı uluslararası etkinlikte ülkemizi temsil ettik.

Sektör lideri iki FinTech 101 Eğitimi ve iki de Blockchain 101/Web3 Strateji Eğitimi gerçekleştirdik.
Fintechistanbul.org’da 2022 yılı boyunca 1500’e yakın haber, 140’tan fazla makale yayınladık ve on binlerce abonemize 100’ü aşkın e-posta bülteni gönderdik.

Bu süreçte bizimle olan ve ekosisteme katkı sağlayan herkese çok teşekkürler.

Haftalık e-posta bültenimize abone olmadıysanız, aşağıdaki bölümü doldurmanız yeterli.

    FinTech dünyasında olup bitenler posta kutunuza gelsin    Beklentilerin yüksek olduğunun farkındayız, destekçilerimizin katkılarıyla büyümeye devam edeceğiz… 2023’te de hedefimiz “FinTech Ekosisteminin Buluşma Noktası” vizyonumuzu eksiksiz biçimde karşılamak. Bu kapsamda daha fazla eğitime, ulusal ve uluslararası etkinliğe, webinarlara imza atıp, en güncel gelişmeleri platformumuza taşıyarak FinTech ekosisteminin gelişimine dinamik katkılarımızı eksiksiz bir şekilde sürdüreceğiz.

    Ferhat Verdi
    Ferhat Verdi, 2022 itibarıyla FinTech İstanbul platformunun genel yayın yönetmeni. Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Çalışma hayatına Western Union iletişim departmanı ile başladı. NewTech, MacLine, iPad Mag gibi teknoloji dergilerinde ve ShiftDelete.Net'te yazı işleri müdürlüğü yaptı. Uzun yıllar Bankalararası Kart Merkezi'nin blogunu yönetti. Bir dönem İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde sorumlu genel yayın yönetmenliği görevini de üstlenen Verdi, IoT ve blockchain alanlarına özel ilgi duyuyor.