Mobil uygulama Dijital Varlık Cüzdanı özelliğiyle dikkat çekiyor…

Merakla beklenen Togg için geliştirilen dijital platform Trumore, akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ön siparişler için de kullanılacak olan mobil uygulama Dijital Varlık Cüzdanı özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Peki Togg’un Trumore uygulamasında Dijital Varlık Cüzdanı nasıl oluşturulur? İşte bu sorunun yanıtı Togg’un sosyal medya kanalları üzerinden paylaşılan kısa bir video ile verildi. Süreci adım adım anlatan videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Trumore uygulamasını Android cihazlar için Google Play, iPhone/iPad için App Store ve Huawei cihazları için App Gallery üzerinden indirebilirsiniz.

Togg CEO’su Gürcan Karakaş, mobilite ekosistemini Trumore dijital platformuyla genişletip yaygınlaştırdıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Mobilite deneyimini yeniden tanımlayarak kullanıcılara günlük yaşamlarını kolaylaştırıp keyifli hale getirecek akıllı yaşam çözümleri geliştiriyoruz. Bu çözümlerimizi Trumore dijital platformumuz üzerinden kullanıcılarla buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Platformumuzu oluşturan Earn.more, Go.more, Play.more ve Scale.more başlıklarında mobilite ekosisteminin sunduğu tüm fırsatları biz de kullanıcıların hizmetine sunuyoruz. Veriyi işleyip yapay zekâ ile geliştirebilen platformumuz daha çok kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve sürekli gelişen bir dünya demek. Uygulamamız ile kullanıcılara kesintisiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Hedefimize giden yolda şubat ayında da ön siparişleri açıp ilk çeyrek sonunda ilk akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla buluşturmaya başlayacağız. Siparişleri bireysel kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 boyunca teslim edeceğiz. Trumore platformu üzerinden de Togg akıllı cihazına ön sipariş verme hakkı olacak.”