FinTech İstanbul’un medya sponsorları arasında yer aldığı FinovateEurope 2023, 14 Mart’ta İngiltere’nin başkenti Londra’da başlıyor.

FinTech İstanbul ekibinin yerinde takip edeceği FinovateEurope Konferansı, 2022’de olduğu gibi bu yıl da fiziksel etkinlik formunda, 14-15 Mart tarihleri arasında İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleşecek.

FinTech ekosistemi açısından büyük önem taşıyan etkinlik, özdeşleştiği üzere InterContinental O2 Hotel’de düzenlenecek…

FinTech İstanbul’un medya sponsorları arasında yer aldığı ve aşağıda detaylarını görebileceğiniz gibi katılımda FinTech İstanbul İndirim kodumuzdan yararlanabileceğiniz FinovateEurope 2023, FinTech trendlerinin yanı sıra finansal hizmetler sektöründe beklenen dönüşüm ve inovasyonun etkileri gibi konuların ele alınacağı oturumları ile öne çıkacak…

1000’in üzerinde katılımcının beklendiği etkinlikte ziyaretçiler, çok sayıda oturumda 100’den fazla konuşmacıyı takip etme imkanı bulacak ve yenilikçi FinTech çözümlerini 35’in üzerinde olacağı tahmin edilen canlı demolarla yerinde deneyimleyebilecek…

FinTech İstanbul İndirim Kodu

Finansal hizmetlerin görünümü hızla değişiyor. Dijital dönüşüm, şirketlerin müşteri ihtiyaçlarını daha iyi şekilde karşılamasına katkı sağlarken deneyimin geliştirilmesini esas alan beklentiler artıyor. Dijital deneyimin yüz yüze etkileşime göre öncelikli hale gelmesiyle bu yönde çözümler sunmanın önemi hiç olmadığı hayati bir noktaya ulaştı. Bu kapsamda etkinlikte küresel e-ticaret ve çok kanallı ödemenin dönüşümü gibi konular tartışılacak.

Müşteri deneyimi, bankacılık, merkezi olmayan finans, kripto varlıklar ve CBDC de etkinlikte ele alınacak konular arasında yer alacak. FinovateEurope, bilgi ve deneyimin yanı sıra networking ve iş birliği fırsatları da sunuyor.

Daha fazla bilgi ve FinTech İstanbul indirim kodu (FKV2467FW) ile katılım için buraya tıklayabilirsiniz.