Dubai ve MENA bölgesine açılmak için doğru adres olan Expertiseglobal ile tanışın…

2002’de Dubai’de kurulan Expertise Global, kısa adı DIC olan Dubai Internet City‘nin Türkiye’deki tek yetkili temsilciliğini yürütüyor. Bu kapsamda Expertise Global, dünya ticaretinin önemli merkezleri arasındaki Dubai ve çevre ülkelerinde bulunan yatırım ve ihracat olanaklarını firmalara tanıtarak bölgede yatırım yapmak ve/veya ticaret olanaklarını araştırmak isteyen şirketlere gerekli tüm hizmetleri sağlıyor.

Orta Doğu’nun en başarılı serbest bölgesi olan DIC, 2000 yılından beri  yazılım, teknoloji ve hizmetler alanında faaliyet gösteren şirketlere ev sahipliği yapıyor. Her yıl büyüyerek rekor kıran bu başarılı serbest bölge Microsoft, Oracle, Cisco Systems, IBM, HP, Dell gibi dünya devlerinin yanı sıra 1.600’den fazla KOBİ ölçeğindeki firmaya ev sahipliği yapıyor.

500 milyon kişinin yaşadığı ve 162,7 trilyon dolar hacmindeki GSMH’si ile çok büyük bir coğrafyanın (MENA-Ortadogu ve Kuzey Afrika) ticaret merkezi olan Dubai’de konumlanan DIC, küresel pazarlara açılmak için en uygun iş ortaklıkları, yerel bir ortağa gereksinim duyulmadan yüzde 100 kendinize ait şirket kurma imkanı, kazanç transferinde tam serbestlik, vergisiz ortam, en gelişmiş teknolojiler ile donatılmış ofis altyapısı imkanı ve daha birçok avantaj sağlıyor.

Expertise Global; danışmanlık hizmetlerinden şirket kurulum desteğine, Birleşik Arap Emirlikleri’nde serbest bölge seçiminden şirket kurulumunun takibine, potansiyel müşteri ağlarının geliştirilmesini sağlamaktan avukatlık, banka açılık, muhasebe işlemleri, oturum izni, pazarlama ve reklam faaliyetlerine kadar uçtan uca destekler sunuyor.

Dubai ve MENA bölgesine açılmak için doğru adres Expertise Global hakkında daha fazla bilgi ve iletişim için buraya tıklayabilir ya da sorularınız için aşağıdaki e-posta adresi üzerinden şimdi iletişime geçebilirsiniz.

isil@expertiseglobal.com

Adres: Dubai Internet City, Building Number 12, Office 207/208 Dubai, UAE