FinTech İstanbul takipçileri, 12 Eylül’de İstanbul’da düzenlenecek olan CBDC Conference’a indirimli fiyatlarla katılıyor.

CBDC günümüzde dünyada 100’ü aşkın merkez bankası tarafından çeşitli aşamalarda ele alınıyor. Bu dinamik süreç, günümüz ve gelecek sizi, İstanbul’da düzenlenecek olan CBDC Conference’a davet ediyor.

12-14 Eylül tarihleri arasında Wyndham Grand Istanbul-Europe’da düzenlenecek olan CBDC Conference; bilgi alış-verişi, öğrenme fırsatları ve derinlemesine tartışmalar için benzersiz bir organizasyon anlamı taşıyor.
Bu kapsamda CBDC Conference’a kayıt olacaklar için özel bir indirim kodu tanımlandı. FinTech İstanbul İndirim Kodu ile CBDC Conference’a yüzde 15 indirimli kayıt sağlanıyor.

FinTech İstanbul İndirim Kodu: SPECIAL2023ISTANBUL

Öte yandan yılın merakla beklenen etkinliğine sponsor/partner olmak isteyen firmalar, detaylar için FinTech İstanbul’a e-posta yoluyla ulaşabilir.
İlgili: reyhan@fintechistanbul.org

Konferansın halihazırdaki partnerlerini incelemek için buraya tıklayınız.

Sektör otoriteleri CBDC Conference’ta…

CBDC alanındaki lider etkinliğin Danışma Kurulu’nda sektörün önde gelen isimlerinden, FinTech İstanbul Stratejik Partneri Dr. Michael Salmony de yer alıyor. Dr. Salmony aynı zamanda etkinliğin konuşmacıları arasında. Danışma Kurulu’nda ayrıca Nijerya Merkez Bankası, IT Departmanı Direktörü Rakyia Mohammed, Gana Bankası FinTech ve İnovasyon Başkanı Kwame Oppong ve Standard Chartered Bank Hukuk ve Finansal Piyasalar Başkanı John Ho var…

Bilgi ve deneyim odaklı dev etkinlik değerli isimlerin konuşmalarına sahne olacak. Bu noktada katılımcılar ve paydaşlar, IDEMIA’dan Jerome Ajdenbaum, Giesecke+Devrient’den Abbas Albasha, ABI – Italian Banking Association’tan Silvia Attanasio, Bitt’den Erik Bethel, Emtech’ten Carmelle Cadet, Oxford Üniversitesi’nden Pınar Özcan, Ripple’dan James Wallis gibi isimlerin konuşmalarını dinleme fırsatı bulunacak.

  • Diğer konuşmacılar için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Etkinlik takvimi için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Katılım için buraya tıklayabilirsiniz.