Compliance Day 2023, 11 Ekim 2023’te İstanbul’un finans bölgesinde yer alan Grand Wyndham Istanbul Levent’te.

Finans teknolojisi çözümlerinde AML yazılımı sağlayıcısı Fineksus, global çözüm partneri ile gerçekleştireceği Compliance Day 2023 etkinliğini duyurdu. Fintech’leri ve bankaları odak alarak gerçekleşecek kurumsal etkinlik, 11 Ekim 2023 tarihinde İstanbul’un finans bölgesinde yer alan Grand Wyndham Istanbul Levent‘te.

FinTech İstanbul‘un medya partneri olduğu Compliance Day 2023, finans sektöründeki profesyoneller için Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi gibi çığır açıcı teknolojilerin konuşulacağı bir dönüm noktası etkinliği olmayı vaat ederken, katılımcılara Kara Para Aklamanın Önlenmesi (AML) Uyumluluğu, Yaptırımlar ve Regülasyon teknolojilerindeki son gelişmeleri keşfetme fırsatı sunuyor.

Compliance Day 2023’ün başlıca amacı, finans sektörü profesyonellerine değerli içgörüler sunarak AML Uyumluluğu ve Regülasyonların şekillendirdiği teknolojik ilerlemeleri sektörün liderlerinin eşlik edeceği panel konuşmaları ile paylaşmak. AML Uyumluluğu, Yaptırımlar ve Regülasyon Teknolojileri ile ilgili temel konuları ele alan yeni teknoloji sunumlar, panel konuşmaları ve etkileşimli oturumları içeren kapsamlı bir program sizi bekliyor.

Compliance Day 2023’ün Öne Çıkanları

  1. Sektör İçgörüleri: Fintech ve Bankacılık sektörünün önde gelen isimleri ile düşünce liderleri, Türkiye’nin Finansal Regülasyonlara Uyumluluğu ve Fintech Endüstrisinin adaptasyonu konusundaki bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklar. Güncellenen Regülasyonlar ve küresel yaptırım listeleri ilgili gelişmelerden haberdar olun.
  2. Teknolojik İnovasyonlar: AML uyumluluğu ve yaptırım listeleme teknolojilerindeki en son gelişmeleri keşfedin ve bu yeniliklerin finansal kuruluşların uyumlu ve rekabetçi olmalarına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.
  3. Networking Fırsatları: Sektörün önce gelen isimleriyle bağlantı kurun, profesyonel ilişkilerinizi geliştirin ve networking oturumlarında sektör meslektaşlarıyla fikir alışverişinde bulunun.
  4. Uyum Çözümleri: Sergi alanını ziyaret ederek finansal kuruluşların özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış 360 derece kapsamlı AML uyumluluk çözümleri ve hizmetlerini keşfedin.

Compliance Day 2023, bankacılık ve fintech profesyonellerine AML uyum süreçleriyle proaktif bir şekilde başa çıkmalarını, Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi gibi yeni teknolojilerin gücünü kullanmalarını ve organizasyonlarında yeniliği teşvik etmelerini sağlayacak dönüştürücü bir etkinlik olmayı hedefliyor.

Bu prestijli etkinliğe katılım sadece davetiye iletilen katılımcılar için geçerlidir. Davetiye talep etmek ve daha fazla bilgi almak için lütfen https://fineksus.com/landing_page/complianceday2023 ziyaret edin veya marketing@fineksus.com ile iletişime geçin.