FinTech 101 Eğitimi Girişimcisi, Tomorrow Kurucusu Ferhat Yalçın ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

FinTech 101 Online Eğitim Programı’nda 16. Dönem, 10 Ekim 2023’te başlıyor. Kayıtların tüm hızıyla devam ettiği program, yoğun ilgi görüyor. Siz de buraya tıklayarak FinTech 101 Online Eğitim Programı hakkında daha fazla detay öğrenebilir, kayıt yaptırabilirsiniz.

>> Sorularınız ve çoklu kayıt fırsatları hakkında ayrıntılı bilgi için reyhan@fintechistanbul.org ‘a mail gönderebilirsiniz.

Önceki dönemlerdeki FinTech 101 Eğitimi girişimcileri, kariyer yolculuklarında birçok alanda önemli başarılara imza attı. Bu kapsamda hazırladığımız FinTech 101 Eğitimi Girişimcisi Buluşmaları serisinde Tomorrow Kurucusu, başarılı girişimci Ferhat Yalçın ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Sektörün tanınmış ismi Dr. Soner Canko’nun tespitleri ile birlikte Tomorrow Kurucusu Yalçın’dan FinTech 101 Eğitiminin kendisine katkılarını dinledik.

4. Dönem FinTech 101 Eğitimi mezunu Yalçın, FinTech 101 Eğitimi’nin teknolojinin kullanım alanları, sorunlar ve çözümlere dair bir referans noktası olduğunu belirterek özelliklerini anlattı. Ayrıca eğitim programının sosyal yönü ile topluluk anlamında bir kesişime işaret ettiğini ifade eden Yalçın, bu noktada Dr. Soner Canko, İhsan Elgin, Prof. Dr. Selim Yazıcı ve kurum içi/kurum dışı girişimciliğe ilgi duyan birçok değerli isimle bir arada olmanın önemine vurgu yaptı.

FinTech 101 Eğitimi Girişimcisi Buluşmaları’nın bu bölümünü, haberin devamındaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.
İyi seyirler dileriz.