Papara, yeni sigorta ürünü Ferdi Kaza Sigortası’nı duyurdu. Ferdi Kaza Sigortası, Papara’nın altıncı sigorta ürünü oldu.

Papara, yeni ürünü Ferdi Kaza Sigortası’nı duyurdu. Ferdi Kaza Sigortası, sigorta alanında geleneksel ürünleri dijital deneyimlerle buluşturmaya ve sigorta sektörüne yenilikçi ürünler kazandırmaya odaklanan Papara’nın altıncı sigorta ürünü oldu.

Standart ve Plus olmak üzere iki paketle sunuluyor

Şu an için Papara kullanıcılarının uygulama içinden randevu oluşturarak satın alabildiği Ferdi Kaza Sigortası, Standart Paket ve Plus Paket olmak üzere iki paket hâlinde sunuluyor. Kaza durumlarından kaynaklanan kalıcı sakatlık veya vefat durumlarında, kullanıcıların kendilerinin veya sevdiklerinin maddi yüklerini hafifletmeye odaklanan Ferdi Kaza Sigortası, mezuniyet, doğum, taşınma, evlilik gibi hayat olaylarında da destek teminatları içeriyor.

Kullanıcıların kendileri için ya da sevdikleri için satın alabildiği Standart Paket ve Plus Paket, vefat, sakatlık ve hayat olaylarında sigortalıya verilen teminat tutarları bakımından farklılaşıyor. Ayrıca Plus Paket ile astım krizi, akut solunum problemleri, trafik kazası, ağır zehirlenme, ani felç, elektrik çarpması, yüksekten düşme gibi, Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) “acil” kapsamında kabul ettiği durumlarda, acil cerrahi yatış, acil günübirlik yatış, oda yemek ve yoğun bakım teminatları, belirlenen limit üzerinden karşılanıyor.

%5 anında nakit, Mini Check Up ve Dört Dörtlük Plus Asistans hediyeleriyle geliyor

Papara, birçok sigorta ürününde olduğu gibi Ferdi Kaza Sigortası’nda da hediye ve ek hizmetleri poliçe kapsamında dahil ediyor. Papara’dan Ferdi Kaza Sigortası satın alanlar Cashback ile poliçe bedelinin %5’ini anında nakit olarak kazanırken, ek hizmetlerden de yararlanabiliyor. Hem Standart hem de Plus Paket kapsamında tek yönlü akciğer grafisi, EKG kalp elektrosu, tam kan sayımı, idrar tahlili, sedimentasyon, açlık kan şekeri ve kolesterol taramalarının tamamını içeren Mini Check Up hediyesi verilirken, sigortalılar, sağlık sorunlarında, konutlarında karşılaşabilecekleri acil durumlarda, organizasyon ihtiyaçlarında ve yurt dışı seyahatlerine dair taleplerinde Dört Dörtlük Plus Asistans hizmetinden yararlanabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, Ferdi Kaza Sigortası’nı kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğiyle satın alabiliyor.

6. sigorta ürünü

Papara, 2022’de Cep Telefonu Sigortası ile başladığı sigorta aracılığı yolculuğunda, Ferdi Kaza Sigortası ile altıncı ürüne ulaştı. Papara kullanıcıları, Evcil Hayvan Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Konut Sigortası ve Doktorum Cebimde Sigortası ihtiyaçlarını da Papara’dan karşılayabiliyor. Finansal teknoloji şirketi, önümüzdeki dönemde Scooter, Tamamlayıcı Sağlık, DASK, Eğitim Sigortası gibi ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.