Fineksus’un gerçekleştireceği ve FinTech İstanbul’un Medya Partneri olduğu Compliance Day 2023, 11 Ekim 2023’te…

Finans teknolojisi çözümlerinde AML yazılımı sağlayıcısı Fineksus’un global çözüm partneri ile birlikte gerçekleştireceği Compliance Day 2023 etkinliği, katılımcılarını benzersiz bir deneyime davet ediyor. Etkinliğin Medya Partneri ise “ekosistemin buluşma noktası” FinTech İstanbul.

Fintech’leri ve bankaları odak alarak gerçekleşecek kurumsal etkinlik, İstanbul’un finans bölgesinde yer alan Grand Wyndham Istanbul Levent‘te, 11 Ekim 2023’te katılımcılarını bekliyor.

Compliance Day 2023’te, finans sektöründeki profesyoneller için Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi gibi çığır açıcı teknolojiler konuşulacak. Ayrıca katılımcılara Kara Para Aklamanın Önlenmesi (AML) Uyumluluğu, Yaptırımlar ve Regülasyon teknolojilerindeki son gelişmeleri keşfetme fırsatı sunulacak.

AML Uyumluluğu, Yaptırımlar ve Regülasyon Teknolojileri ile ilgili temel konuları ele alan yeni teknoloji sunumlar, panel konuşmaları ve etkileşimli oturumları içeren kapsamlı bir program sizi bekliyor.

Siz de dopdolu programı ile dikkat çeken etkinlikte yerinizi alın

Bu prestijli etkinliğe katılım sadece davetiye iletilen katılımcılar için geçerli. Davetiye talep etmek ve daha fazla bilgi almak için https://fineksus.com/landing_page/complianceday2023 bağlantısını ziyaret ediniz veya marketing@fineksus.com ile iletişime geçiniz. Program detayları için buraya tıklayabilirsiniz.