Dijital cüzdanların önümüzdeki yıla kadar dünya çapındaki tüm e-ticaret ödemelerinin yarısından fazlasını oluşturacağı öngörülüyor. Gelecekte katlanarak büyüyen bir pazarın parçası olmak isteyen finansal kuruluşlar, küçük veya orta ölçekli işletmeler ya da girişimciler için de dijital cüzdan uygulamasına sahip olmak önem kazanıyor.

Dijital cüzdanlar, kullanıcıların istedikleri yerden istedikleri zaman kolaylıkla ödeme yapma, kredi kartı saklama, finansmana erişim gibi çok çeşitli işlemlerini yapmalarını sağlayarak müşteri katılımını ve sadakatini artırıyor. Böylece işletmelerin dijital ödemeleri tercih eden yeni müşterilere ulaşması için de yenilikçi bir yol sunuyor. 2020’den bu yana temassız ödemeler ve dijital cüzdanların popülaritesi, özellikle Z Kuşağı arasında önemli ölçüde artış gösteriyor. Birçok finans kurumu ve servis sağlayıcı bu trende göre hareket etmeye başladı bile.

Finartz, e-para kuruluşlarından bankalara, perakende ve e-ticaretten mobilite sektörüne kadar çeşitli alanlardaki dijital cüzdan ve ödeme ihtiyaçları için mobil uygulama, yönetim uygulaması ve güçlü altyapısıyla uçtan uca çözümler sunuyor.

Dijital cüzdan geliştirmenin maliyeti ve süresi cüzdanın işlevsellik düzeyine bağlı olmakla birlikte oldukça yüksek olabiliyor. Fikrinizi gerçeğe dönüştürmek için hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir Fintek geliştirme şirketi olan Finartz, Payartz markası altında sunduğu e-para ve dijital cüzdan çözümleriyle sizler için süreci hızlandırarak ve geliştirme maliyetlerini azaltarak markanızı son teknoloji çözümlerle donatıyor. Böylece müşterilerinize yenilikçi çözümler ve uygun maliyet avantajıyla hizmet vermenize yardımcı oluyor. Stratejiden geliştirmeye, uygulamaya ve sürekli desteğe kadar uçtan uca hizmet sağlayan bir sektör lideri olan Finartz ile dijital cüzdan yazılımını sıfırdan geliştirmenize gerek kalmıyor.

Gelişen teknoloji dünyasında ayakta kalabilmek için yeni ödeme teknolojilerine hızla adapte olabilmek gerekiyor. Özellikle genç tüketiciler arasında büyük ilgi gören bu teknolojiler, müşteri taleplerinin değişen dinamiklerine etkin bir şekilde cevap veriyor. Payartz, bu dönüşüm sürecinde işletmelerin yanında yer alarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik dijital cüzdan çözümleriyle gerekli fintech yazılım uzmanlığı, araçları ve destek hizmetlerini sunuyor. Bu sayede işletme sahipleri markalarını büyütmek ve geliştirmek için sadece işlerine odaklanabiliyorlar.

Ödeme sistemleri alanındaki uzmanlığıyla nakitsiz toplum için inovatif çözümler üreten Finartz’ın Secureartz, Payartz ve FinartzConnect markaları ile geleceğin ödeme trendlerine adım atarak başarıya ulaşmak artık çok daha kolay ve güvenli!