Ekosistem, 13 Ekim Cuma günü FinTech Istanbul B2B Connect Summit’te bir araya geliyor. Yerinizi hala almadıysanız işte son fırsat…

Türkiye’nin ilk “B2B FinTech networking” etkinliği FinTech Istanbul B2B Connect Summit, finansal teknoloji ekosisteminin önde gelen oyuncularını ve otoritelerini, 13 Ekim’de Selectum City – Ataşehir’de bir araya getiriyor.

Türkiye’nin ilk “B2B FinTech networking” etkinliği FinTech İstanbul B2B Connect Summit; finans dünyasının otoriteleri, bankalar, FinTech’ler, ödeme kuruluşları, e-para şirketleri, teknoloji liderleri, yöneticiler ve hizmet sağlayıcılar ile küçük ve büyük ölçekli tüm şirketleri 13 Ekim’de Selectum City – Ataşehir’de buluşturmaya hazırlanıyor.

FinTech İstanbul Platformu ve networking odaklı etkinlik deneyiminde uzman Oniki iş birliği ile hayata geçirilen, kendi alanında ilk olma özelliği taşıyan etkinliğin katılımcılarını sektörün lider isimlerinin sunumlarından eşsiz networking fırsatlarına verimli bir gün bekliyor.

FinTech ekosisteminin hizmet arayan ve hizmet sunan tüm taraflarının ilk ve tek buluşması noktası FinTech Istanbul B2B Connect Summit’in tüm program detaylarına https://fintechistanbulb2bconnectsummit.com/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

Buraya tıklayarak bilet satın alabilirsiniz.

Etkinliğe %20 indirimli olarak katılmak için indirim kuponu: FNT20

Ajandanıza eklemeyi unutmayın.

“FinTech alanında hizmet arayan ve hizmet sunan herkesi bekliyoruz”

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi ve FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı, etkinlik hakkında şu değerlendirmeleri yaptı: “Günümüzde FinTech alanında hizmet sunanlara ve hizmetten faydalanmayı isteyenlere değer katmayı amaçlayan B2B etkinlikler önem kazanıyor. Bu amaçla FinTech İstanbul olarak Oniki ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile ülkemizde bu açığı kapayacak “FinTech İstanbul B2B Connect Summit”i planladık. Özellikle OBİ ve KOBİ’lerin finansa erişim, e-ticaret, e-ihracat ve nakit yönetimi alanlarında birçok çözümü bir arada bulacağınız bu etkinlikte sizleri de aramızda görmek isteriz.”