Prof. Dr. Selim Yazıcı moderatörlüğünde gerçekleştirilen “İşNet bluuty Finans Topluluk Bulutu” başlıklı webinarımızın konuğu İşNet Genel Müdürü Mehmet Fahri Can oldu.

İşNet’in sunduğu uçtan uca bilgi teknolojileri çözümlerinden en yenisi olan “bluuty Finans Topluluk Bulutu” hakkında detaylı bilgileri İşNet CEO’su Mehmet Fahri Can’dan dinledik. İşNet ürün ve hizmetleri hakkında genel bilgilerin de yer aldığı sohbetimizde, özellikle topluluk bulutu servisleri ile ilgili bilgiler bulunuyor. Türkiye’nin ilk Tier 4 sertifikalı veri merkezi olma özelliğine sahip Atlas Veri Merkezi tarafından verilen servisler hakkında değerli bilgilere de değinilen teknolojik bir sohbet sizleri bekliyor.

İşNet’in sunduğu hizmetler, dijital dönüşümü oldukça hızlandıran Bulut teknolojileri nedir, Ödeme ve Elektronik Para kuruluşlarına özel, topluluk bulutu bluuty Finans’ın kapsamında genel olarak neler var, hangi ihtiyaçları karşılıyor, İşNet’in gelecek planları ve daha fazlası Prof. Dr. Selim Yazıcı moderatörlüğünde İşNet Genel Müdürü Mehmet Fahri Can tarafından yanıtlandı.

“İşNet bluuty Finans Topluluk Bulutu” webinarının tamamını YouTube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.