Prof. Dr. Selim Yazıcı moderatörlüğü ile gerçekleştirilen “Paycell – Veri Güvenliği” başlıklı webinarımızın konuğu Paycell Bilgi Güvenliği ve Gizlilik Yönetişim Müdürü Bilge Bulut Baykurt oldu.

Güvenliğin dijital dönüşümdeki rolü büyük. Bu kapsamdaki stratejiler ile uyumlu güvenlik yol haritasının kritik önem taşıdığı görülüyor. Güvenlik yönetiminde regülasyonların etkisi, çalışan eğitimleri ve birçok gereksinim dijital dönüşüme dair yol haritasındaki başlıca konular arasında yer alıyor.

Peki hayatın içinde, hayata karışan ve sürekliliği sağlayan bir yapıya dönüşme esasıyla hareket eden Paycell, veri güvenliği konusunda ne gibi stratejik yaklaşımları sergiliyor? Regülasyonlara ilişkin adımlar ne nasıl olmalı? İşte tüm bu sorular ve daha fazlası Prof. Dr. Selim Yazıcı moderatörlüğünde, Paycell’den Bilge Bulut Baykurt tarafından yanıtlandı.

Veri güvenliği konusunun regülasyon bakış açısı ile incelendiği “Paycell – Veri Güvenliği” webinarının tamamını YouTube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.