Bu sene 2’ncisi düzenlenecek olan FinTech Istanbul B2B Connect Summit ile yeni ve farklı bir deneyime davetlisiniz. Üstelik 31 Mart 2024’e kadar indirimli fiyatlarla bilet satın alabilirsiniz. İşte detaylar…

Finans dünyasının otoriteleri, bankalar, FinTekler, ödeme kuruluşları, e-para şirketleri, teknoloji liderleri, yöneticiler ve hizmet sağlayıcılar ile bu hizmetlere ihtiyaç duyan küçük ve büyük ölçekli tüm şirketler FinTech Istanbul B2B Connect Summit‘te buluşacak. Bu sene 9 Mayıs’ta ikincisi düzenlenecek olan FinTech Istanbul B2B Connect Summit’in indirimli bilet fiyatları açıklandı.

31 Mart 2024’e kadar devam edecek fırsattan yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

FinTech İstanbul ve networking odaklı etkinlik deneyiminde uzman olan Oniki iş birliği ile ikincisi gerçekleşecek FinTech İstanbul B2B Connect Summit hakkında daha fazla detay ve sponsorluk için:

Özge Özsoy

Farklı bir deneyim

13 Ekim 2023’teki ilk etkinlikte 600’ün üzerinde fiziksel, 400’ün üzerinde online katılımcı ağırlandı. Yapay zeka teknolojisi en doğru kişileri B2B masalarda bir araya getirdi ve yapılan B2B eşleşmeler sonucunda 2,5 milyon Euro’luk ticari değer ortaya çıktı!

9 Mayıs 2024’te Wyndham Grand İstanbul Levent’te ikincisi gerçekleşecek olan FinTech Istanbul B2B Connect Summit, size daha önce katılmış olduğunuz etkinliklerden çok daha farklı bir deneyim yaşatmak üzere tasarlandı…

KOBİ Finansmanı, Nakit Çözümleri, Tedarikçi Finansmanı, POS Çözümleri, Ödeme Sistemleri, Açık Bankacılık, Servis Bankacılığı (BaaS), FinTech as a Service (FaaS), Gömülü Finans, Dijital Dönüşüm ve daha birçok konu FinTech Istanbul B2B Connect Summit etkinliğinde olacak.

Bir Bakışta
FinTech Istanbul B2B Connect Summit

  • Tarih: 9 Mayıs 2024
  • Konum: Wyndham Grand İstanbul Levent> Daha fazla detay ve 31 Mart 2024’e kadar devam edecek fırsattan yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz.