FinTech İstanbul stratejik işbirliği ile Melon ve Endeavor Türkiye, FinTech alanını kapsayan Teknoloji Sektörü Ücret ve Yan Haklar Araştırması gerçekleştiriyor. Şirketinizle siz de bu çok özel araştırmanın bir parçası olabilirsiniz.

FinTech sektörünün dinamiklerini derinlemesine anlamak ve piyasa koşullarına uygun stratejilerin geliştirilmesine rehber olmak amacıyla FinTech İstanbul stratejik işbirliği ile Melon ve Endeavor Türkiye, “FinTech alanını kapsayan Teknoloji Sektörü Ücret ve Yan Haklar Araştırması gerçekleştiriyor.

Bu kapsamda FinTech İstanbul networküne özel fiyatlandırma ile FinTech’ler, hem araştırmaya katılabilecek hem de sonuçlarına eksiksiz erişim sağlayacak. FinTech İstanbul süreci destekleyecek ve bu doğrultuda katılımcılara indirim olacak.

Veri toplama süreci Nisan ayında tamamlanacak olan bu çok özel araştırmaya dahil olabilir, özel bir grubun parçası olabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin hızla değişen piyasa koşullarını senede iki kez analiz eden, hem ara dönem hem de yıl sonu güncellemeleri ile sektördeki en güncel ücret verilerine erişim sağlayabilirsiniz.

Araştırmaya katılım ve diğer ayrıntılar için buraya tıklayınız.

Araştırma Özellikleri:

Kapsam: Yazılım, veri ve ürün rolleri dahil olmak tüm rollerde geniş bir yelpazeyi kapsar.

Detay: İş ailelerine ve seviyelerine göre detaylandırılmış, farklı persentillerle sunulan derinlemesine analiz.

Periyot: Yılda iki kez, ara dönem ve yıl sonu piyasa koşullarına dair güncellemeler.

Katılım Avantajları:

  • Erken katılım ile veri eşleştirme sürecinde daha fazla zaman.
  • Ara dönem ve yıl sonu araştırmalarına tek bir fiyattan Fintech İstanbul’a özel indirimle erişim.
  • Piyasadaki son durum hakkında gerçek ve güncel verilere erişim.

Katılım ile ilgili Fintech İstanbul’a özel koşulları burada bulabilirsiniz.