Heyecanla beklenen FinTech Istanbul B2B Connect Summit 9 Mayıs’ta. Yerinizi ayırdınız mı?

9 Mayıs’ta gerçekleşecek olan FinTech Istanbul B2B Connect Summit ile yeni ve çok farklı bir deneyime davetlisiniz. Finans dünyasının otoriteleri, bankalar, FinTekler, ödeme kuruluşları, e-para şirketleri, teknoloji liderleri, yöneticiler ve hizmet sağlayıcılar ile bu hizmetlere ihtiyaç duyan küçük ve büyük ölçekli tüm şirketler FinTech Istanbul B2B Connect Summit‘te buluşacak. Bu sene Wyndham Grand İstanbul Levent’te ikincisi düzenlenecek olan FinTech Istanbul B2B Connect Summit’e rekor katılım bekleniyor.

Bilet edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

FinTech İstanbul ve networking odaklı etkinlik deneyiminde uzman olan Oniki iş birliği ile gerçekleşecek FinTech İstanbul B2B Connect Summit hakkında daha fazla detay ve sponsorluk için:

Özge Özsoy

KOBİ Finansmanı, Nakit Çözümleri, Tedarikçi Finansmanı, POS Çözümleri, Ödeme Sistemleri, Açık Bankacılık, Servis Bankacılığı (BaaS), FinTech as a Service (FaaS), Gömülü Finans, Dijital Dönüşüm ve daha birçok konu FinTech Istanbul B2B Connect Summit etkinliğinde olacak. Etkileşim, networking ve iş fırsatları ile birlikte keyifli ve verimli bir günde sektörün lider isimlerinin sunumları da takip edilebilecek.

Daha fazla detay katılım için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Bakışta
FinTech Istanbul B2B Connect Summit