Yılın merakla beklenen etkinliği FinTech Istanbul B2B Connect Summit 9 Mayıs’ta, Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenecek…

9 Mayıs’ta gerçekleşecek olan FinTech Istanbul B2B Connect Summit ile yeni ve çok farklı bir deneyim katılımcıları bekliyor. Finans dünyasının otoriteleri, bankalar, FinTekler, ödeme kuruluşları, e-para şirketleri, teknoloji liderleri, yöneticiler ve hizmet sağlayıcılar ile bu hizmetlere ihtiyaç duyan küçük ve büyük ölçekli tüm şirketler FinTech Istanbul B2B Connect Summit‘te buluşuyor. Wyndham Grand İstanbul Levent’te ikincisi düzenlenecek olan FinTech Istanbul B2B Connect Summit’e katılım ve daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

FinTech İstanbul ve networking odaklı etkinlik deneyiminde uzman olan Oniki iş birliği ile ikincisi gerçekleşecek FinTech İstanbul B2B Connect Summit sponsorlukları için iletişim bilgileri:

Özge Özsoy
ozge@oniki.net

+90 532 428 09 75

KOBİ Finansmanı, Nakit Çözümleri, Tedarikçi Finansmanı, POS Çözümleri, Ödeme Sistemleri, Açık Bankacılık, Servis Bankacılığı (BaaS), FinTech as a Service (FaaS), Gömülü Finans, Dijital Dönüşüm ve daha birçok konu FinTech Istanbul B2B Connect Summit etkinliğinde olacak. Etkileşim, networking ve iş fırsatları ile birlikte keyifli ve verimli bir günde sektörün lider isimlerinin sunumları da takip edilebilecek.

Daha fazla detay ve etkinliğe katılım için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Bakışta
FinTech Istanbul B2B Connect Summit

  • Tarih: 9 Mayıs 2024
  • Konum: Wyndham Grand İstanbul Levent